ijournal.cz

CEMIO RED3 – zapojte se do soutěže o přípravek se skvělým řešením pro muže se zvětšenou prostatou

red Zdroj: Cemio Switzerland 13.4.2018 Soutěže
Trápí Váš časté noční vstávání a močení, neklidný spánek, ztráta vitality i sexuální apetence? Pak je ideálním řešením pro muže nad 40 let Cemio RED3®. Přípravek nové generace obsahuje unikátní kombinaci tří klinicky ověřených extraktů – slivoně africké a lnu setého pro funkci prostaty, macy peruánské pro podporu mužské potence a sibiřského ženšenu pro podporu vitality a celkové kondice. Navíc je obohacen o další bylinné extrakty z kustovnice čínské, sóji luštinaté a gumojilmu jilmového. Ty mají tisíciletou tradici v oblasti podpory mužnosti zejména v asijských oblastech. Užívá se jen jedna kapsle denně, kdykoliv během dne a je k dostání ve všech lékárnách nebo na eshopu. 

Zvětšená prostata – problém mužů posledních desetiletí

Podle odhadu trápí prostatické potíže až 650 tisíc mužů v České republice. Přitom více než polovina mužů tyto problémy přehlíží či je řeší pouze neefektivními prostředky.

Podle urologů jde o stav způsobující zhoršení kvality močení. Varující je především časté močení. Zdravý muž by neměl v noci chodit na toaletu vůbec. A přes den tak čtyřikrát až pětkrát. Alespoň při standardním příjmu tekutin.

Cemio RED3 60cpsProblémy s prostatou obvykle začínají častou návštěvou toalety v noci. Přitom čas močení je delší, nemocný musí více tlačit, močí i opakovaně. Proud moče je užší a přitom přetrvává pocit neúplného vyprázdnění močového měchýře. Právě tohle jsou prvotní příznaky, které signalizují, že není něco v pořádku. V tom případě už je vhodné hledat řešení. Například v podobě Cemio RED3® s unikátní kombinací klinicky ověřených extraktů slivoně africké a lnu setého pro funkci prostaty.

Hodně záleží na tom, zda si těchto změn muž včas všimne a začne s tím něco dělat. Podle urologů existují dva druhy mužů – jedni navštíví lékaře, i když to není úplně třeba, druhá skupina si problém s prostatou vůbec nepřipustí a neléčí se. Takový přístup se nevyplácí a ze zdravotního hlediska by se mohl nepříjemně vymstít.

Problémy s močením mohou snižovat kvalitu sexuálního života. Především ve smyslu ztráty zájmu o partnera. Jednoduše řečeno, zdravá prostata a spokojený a kvalitní sex spolu úzce souvisí.

Jak tedy počínající problémy s prostatou řešit? V podstatě to není složité. Především to chce začít včas. Muži přitom mohou vsadit na přírodní medicínu či zcela správně na doplňky stravy, například na Cemio RED3®.

A jak předcházet problémům s prostatou? Důležité je pravidelně močit, snažit se nezadržovat moč a věnovat se pravidelně sexuální aktivitě. Také je nanejvýš vhodné vyvarovat se kořeněných jídel, omezit příjem alkoholu a kávy. Preventivní opatření nejsou tedy nijak složitá. Je potřeba jim pouze pravidelně věnovat pozornost.

Co si vlastně můžeme představit pod zvětšenou, v odborných kruzích často nazývanou zbytnělou prostatou? S postupujícím věkem a v souvislosti s účinkem mužského pohlavního hormonu testosteronu se prostata začne zvětšovat a začne tlačit na močovou trubici. Výsledkem jsou již zmíněné potíže s močením. Tkáň prostaty váží při narození muže zhruba 15 gramů. Od patnáctého roku věku ale dochází u všech mužů k jejímu zvětšování. Jenže pozor, nezvětšuje se celá žláza, ale jen vnitřní část prostaty. Růst a rozvoj prostaty je individuální, některému muži se prostata zvětší během života třikrát až čtyřikrát, někomu třeba jen dvakrát. Neznamená to ale, že by měl potíže poloviční, naopak, i muž s menší prostatou může mít větší problémy s močením.


Zapojte se do soutěže o jeden z pěti vynikajících potravinových doplňků, balení obsahuje 60 tbl.

Soutěžní otázka: Švýcarský přírodní přípravek Cemio RED3® je ideální řešení problémů s prostatou pro muže ve věku

a) kolem 25 let
b) nad 40 let
c) před 60 rokem věku

Správnou odpověď pošlete nejpozději do 24. března 2018 půlnoci na e-mailovou adresu: redakce@ijournal.cz. Do předmětu, prosíme, uveďte: Soutěž – Cemio Red3. Nezapomeňte rovněž na svou korespondenční adresu pro odeslání výhry.

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Cemio Switzerland