ijournal.cz

Lední show Ilji Averbucha: Krasobruslení olympijských hvězd se blíží

red Zdroj: foto archiv 12.4.2018 Aktuality a pozvánky, Zábava

krasobruslení

                                  ∗Poprvé se v Praze představí šest olympijských šampiónů najednou∗

Již příští sobotu Prahu ovládnou světové hvězdy olympijského sportu krasobruslení. Nespočet piruet, skoků a figur předvedou ti nejpovolanější v čele s držitelem zlaté medaile ze Salt Lake City Alexejem Jagudinem. Z Čechů se na ledě představí bronzový medailista z Mistrovství Evropy 2013 Michal Březina. Dech beroucí show plná honosných kostýmů se ponese v duchu známé filmové hudby. Nenechte si ujít jedinečný zážitek z krasobruslení olympijských hvězd v Lední show Ilji Averbucha v sobotu 14. dubna od 19:00 v Tipsport aréně.

Krasobruslení olympijských hvězd_2Yagudin


Za celým konceptem této ledové show stojí známý profesionální trenér a tanečník Ilja Averbuch, jenž se za posledních patnáct let své činnosti stal světovým fenoménem na poli úchvatných choreografií. Publikum ohromuje především precizní technikou. Základním rozdílem jeho exhibicí je, že jednotliví krasobruslaři jsou v týmu nastálo, a proto jsou schopni předvést dokonalou show. Výjimkou je český krasobruslař Michal Březina, který ještě aktivně závodí a má svůj program. „V Praze jsme s vystoupením poprvé, ale věřím, že si Češi zaslouží vidět show tohoto formátu. Pro mě je velmi důležité ukazovat tento krásný sport mladým lidem, aby měli inspiraci a jsem přesvědčen, že všichni budou maximálně nadšeni,“ uvedl Ilja Averbuch.

Krasobruslení olympijských hvěrd_hromadná

V pražské Tipsport aréně se dále představí olympijský šampión Roman Kostomarov, dvojnásobní olympijští šampióni Maxim Traňkov a Taťjana Volosožarová, mistři světa ve sportovní akrobacii a akrobacii na ledě Vladimir Besedin a Alexej, mistři světa a dvo jnásobní mistři Evropy v párovém bruslení Marija Peterova a Alexej Tichonov, mistři světa a dvojnásobní mistři Evropy v tancích na ledě Oxana Domnina-Kostomarova a Maxim Šabalin a další.

Krasobruslení olmypijských hvězd_1

Vstupenky na Lední show Ilji Averbucha, Krasobruslení olympijských hvězd, která se uskuteční v Tipsport aréně v sobotu 14. dubna 2018 jsou k prodeji v síti Tickestream v rozmezí 800 až 1 500 Kč.

Vychutnejte si ty nejlepší z nejlepších na vlastní oči. Díky výhře v naší soutěži můžete získat 2 vstupenky na tuto ojedinělou událost.

Soutěžní otázka: V programu Lední show Ilji Averbucha z našich krasobruslařů vystoupí:

a) Tomáš Verner
b) Michal Březina
c) Anna Dušková a Martin Bidař

Správnou odpověď prosíme zašlete na adresu redakce@ijournal.cz do 12.4.2018. O výhře vás budeme informovat e-mailem.


Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: foto archiv