ijournal.cz

Jediné brýle, ve kterých budete skutečně relaxovat

red Zdroj: Relax 13.4.2018 Móda, obuv, doplňky

Relax
Nejodvážnější kolekce, jakou kdy česká značka Relax přestavila, je ta letošní! Je odpovědí na přání zákazníků, kteří čím dál tím častěji poptávají osobité a odvážné modely, které jsou však nositelné v každodenním životě. Zákazníci se společně s designéry každoročně podílejí na vývoji a designu slunečních brýlí této značky.

Jersey 929 Kč


Nejvýraznějším trendem kolekce 2018 jsou „ploché čočky“, které vévodí unisex kolekci. V kombinaci se zrcadlovými čočkami PLATINUM především v trendy modrých, růžových a stříbrných odstínech už z dálky upozorní na svého majitele. Model JERSEY je k dispozici také v XS velikosti pro dokonalý tandem máma a dcera.                              929 Kč


Relax - matka s dcerou

Relax Jersey byl stvořen, aby podtrhl svůdnou ženskost a eleganci své majitelky. Rafinované zdobení horní části rámu, ploché čočky lehce zrcadlových barev a zlatý či stříbrný rám se postarají o dokonalý outfit. Zbývá si jen vybrat, jestli chcete vidět svět namodro nebo růžově.

EclipseDámské modely vynikají rafinovanou elegancí, jemným zdobením a decentními barvami. V jednoduchosti je krása a například modely DAGA a BALI to bezesporu potvrzují. Neupínejte se ale pouze k černé a hnědé barvě. Neotřele a zároveň elegantně totiž působí třeba i lahvově zelené, vínově červené či růžové rámy.

DagaEbon CatR0220D

Pánové
ocení spolehlivé a lehké materiály, polarizační čočky i možnost výběru XL velikostí pro široké obličeje.

Sando XLR1136D_Ramree
Cat3


Dětská kolekce
je plná nových barev. Podle dětí je naprosto „nejvíc“, když mají stejné brýle jako máma s tátou. My jim to můžeme splnit hned u několika modelů. Samozřejmostí jsou bezpečné a pohodlné materiály. SOFT TOUCH je unikátní materiál, který je použitý u většiny dětských brýlí. Je příjemně měkký a velmi ohebný, brýle se tak stávají téměř nezničitelnými.

R3039 R3064A R3076F
Ve sportovní kolekci se hodně využívá transparentních materiálů rámů v kombinaci s barevně sladěnými čočkami. Samozřejmostí jsou protiskluzové nosníky a stranice. Vychytávkou jsou plovací brýle FERO, které zkrátka neutopíte. Některé modely jsou k dispozici i v XS velikosti pro drobnější obličeje. Bestseller MOSERA nabízí výměnné čočky do různých světelných podmínek.

R5314G+exchange_lensesR5318EUnion

R5400B_Halki
Úplnou novinkou letošního roku je nabídka optických rámů Relax s propracovaným designem podle nejnovějších trendů. V nabídce jsou mimo pánských, dámských i dětské obruby.

RM104C3_Mili_damskeRM102C2_Zeky_panske


RM101C2_Koki_junior

Značka Relax je pro zákazníky synonymem širokého sortimentu kvalitních módních a sportovních doplňků za příznivé ceny. Kromě slunečních brýlí konkrétně nabízí lyžařské brýle, helmy, rukavice, čepice a další doplňky, které prodává v ČR ve svých 15ti maloobchodních prodejnách Relax v obchodních centrech po celé ČR a také prostřednictvím propracované distribuční sítě v dalších 500 obchodech Více na www.relaxworld.cz

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Relax