ijournal.cz

SKITTLES představují spolupráci s Google Play i nové balení

red Zdroj: Skittles 13.9.2016 Koktejl, Zajímavosti

Značka SKITTLES přichází s několika šťavnatými novinkami pro fanoušky nejnovějších technologií, co telefon nedají z ruky, nebo příznivce skvělé zábavy ve společnosti kamarádů, se kterými sdílí úplně všechno. Značka SKITTLES si jich připravila hned několik! 

KV_Hraj duhu ochutnej duhu

Získejte díky SKITTLES ty nejstahovanější aplikace na Google Play zdarma! Vyhrajte s bonbóny s ovocnou příchutí SKITTLES aplikaci zdarma podle vlastního výběru. V každém soutěžním balení bonbónů SKITTLES v příchutích Fruits, Crazy Sours a Wild Berry objevíte na vnitřní straně specifický kód, který zadáte na skittleswin.com, a získáte tak ke své oblíbené hře na Google Play rozšíření zdarma. A vyhrává každý. S přáteli se tak můžete dělit nejen o šťavnaté bonbóny SKITTLES, ale i o získaný kód. A to se všemi, kteří mají zařízení Android. Čím víc bonbónů SKITTLES, tím také víc zábavy s Google Play!

KV_Skittles&Google PlayTIP!: Jste fanouškem Angry Birds, The Sims nebo třeba Need for Speed? SKITTLES nabízí spolu s Google Play více zábavy všem, kteří mají k dispozici zařízení Android, až do 31. 12. 2016 do 18:00.

Více si o soutěži přečtěte na skittleswin.com.

Skittles_95g balení_19,90 KčTrávíte čas nejradši s partou přátel a končící léto i začínající podzim na tom nic nezmění? Otevřete si novinkové 95g balení SKITTLES v příchutích Fruits nebo Crazy Sours a podělte se o něj s nimi! V každém 95g balení vás čeká pořádná dávka zábavy se šťavnatými bonbóny, které si užijete dosyta. 95g balení bonbónů SKITTLES je možné zakoupit v celé maloobchodní síti za 19,90 Kč. Čím víc bonbónů SKITTLES, tím víc zábavy s přáteli!

TIP!: Ať už máte nejraději populární bonbóny SKITTLES s ovocnou příchutí Fruits, Crazy Sours nebo Wild Berry, určitě si společné chvíle s kamarády vychutnáte do posledního doušku – i bonbónu – také díky nové televizní reklamě SKITTLES. Pozor na SKITTLESNIČKY! 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Skittles