ijournal.cz

Novinka: Češi poprvé ochutnají Rio Mare saláty s kuřetem

red Zdroj: Bolton Group 13.9.2016 Gastronomie

Nové kuřecí saláty přicházejí. Kvalita Rio Mare zůstává. Vyzkoušejte výběrová kuřecí prsíčka s vytříbenou zeleninou a typickými středomořskými ingrediencemi. Rio Mare kuřecí saláty jsou vždy připravené k servírování. Zvládnete s nimi hravě studený oběd i teplou večeři. Vyberte si ze tří příchutí Rio Mare kuřecí salát se zeleninou, Rio Mare kuřecí salát sladkokyselý nebo Rio Mare kuřecí salát pikantní.

 Foto_Rio Mare kuřecí salát se zeleninouFoto_Rio Mare kuřecí salát sladkokyselýFoto_Rio Mare kuřecí salát pikantní


Někteří milovníci dobrého jídla upřednostňují kuře nad tuňákem nebo jinými rybami, a proto jim Rio Mare připravilo nové chuťové zážitky s kuřecími saláty. Česká republika dokonce patří mezi několik vybraných zemí, kde lidé ochutnají salátovou novinku s kuřetem od Rio Mare dříve než ostatní.

Kvalitní konzervované saláty pod značkou Rio Mare chutnají stejně skvěle zastudena i zatepla. Vykouzlíte s nimi dokonalou svačinu na výletě s dětmi, lehký studený oběd uprostřed pracovního shonu a s přidáním rýže nebo těstovin i vydatnou večeři pro vaše přátele. Rio Mare kuřecí saláty vyhoví každé chuti.

V klasickém kuřecím salátu se zeleninou najdete kousky kuřecího masa se špaldou, mrkev, hrášek nebo cizrnu. Rio Mare kuřecí salát sladkokyselý je hotový pokrm ze zeleniny a kuřecího masa ve sladkokyselé omáčce. Jemnou chuť dokreslují zelené olivy, rozinky a bílý vinný ocet. Ostřejší varianta salátu je dochucená pikantním kukuřičným olejem, fazolemi cannelloni a červenými fazolemi.

Ve všech příchutích kuřecích salátů Rio Mare je kvalitní extra panenský olivový olej. Abyste měli chuťové zážitky, jak se patří, tak skladujte a uchovávejte konzervované saláty Rio Mare v suchu a chraňte je před teplem. Všechny tři varianty kuřecích salátů Rio Mare najdete v regálech obchodů v 160g balení a pořídíte je za doporučenou cenu 109,90 Kč.

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Bolton Group