ijournal.cz

Čokoládový sen

red Zdroj: Zdroj foto: ZION SPA, DOLCE DIVA 13.9.2016 Krása a zdraví

13. září je světovým dnem čokolády. Kdo z nás by ji neměl rád, že? Když si dáme pár čtverečků čokolády, cítíme se hned šťastnější. A není to jen zásluha dobré chuti! Čokoláda totiž obsahuje látku tryptofan, která v našem mozku uvolňuje serotonin. A právě ten nám zlepšuje náladu a zároveň vypouští do našeho těla endorfiny.

Vyzkoušejte čokoládovou masku na vlastní kůži

V pražských salonech krásy Dolce Diva nabízí v rámci kosmetického ošetření pleti 100% přírodní čokoládovou masku na obličej značky Gerards, která je směsí kakaa a oleje z kakaových bobů. Kakao obsahuje přírodní antioxidanty, které výborně působí na organismus. Kakao podporuje tvorbu endorfinu, hormonu radosti, což přispívá ke zlepšení nálady, příznivě působí na nervový systém. Kakaový olej zvláčňuje, zvlhčuje, tonizuje a bojuje proti stárnutí pokožky. Více na www.dolcediva.cz.

cokoladova-maska

Čokoládová procedura pro děti

Ve slovenském ZION SPA si mohou děti užít proceduru s názvem „Čokoládový sen,“ při které si na začátku vychutnají šálek horké čokolády. Čeká na ně mandarinkový peeling ručiček a nožiček a pak voňavá masáž výživným balzámem z bílé čokolády, která uvolní tělo každého neposedníka. Pro princezny čeká na konci nalakování nehtíků a na prince dárek.

detská_masáž_1

 

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Zdroj foto: ZION SPA, DOLCE DIVA