ijournal.cz

Vydejte se za krásami Česka a Slovenska a soutěžte s edicí Nutella® Love your country

red Zdroj: Ferrero Group 19.6.2023 Soutěže
Pomazánka Nutella® již potřetí přináší speciální edici Love your country, se kterou objevíte další úžasná místa v Česku a na Slovensku. Letos se na obalech pomazánky Nutella® objeví 15 přírodních krás i památek pod heslem „To dobré je doma“. Čeká na vás i skvělá soutěž o ceny od Amazing places.

Za divy přírody a památkami nemusíte cestovat přes půl světa. Inspirujte se pomazánkou Nutella® a vydejte se na jedno z 15 míst, která leží u nás a na Slovensku a rozhodně je stojí za to navštívit. Na obalech speciální edice pomazánky Nutella® bude k vidění třeba Sky Bridge Dolní Morava, Květná zahrada v Kroměříži, starobylý hrad Kost nebo nádherný Mumlavský vodopád v Krkonoších. Ze slovenských divů jde například o majestátní Zelené pleso nebo hravou Hojdačku Strelenku. Na webu www.nutella.cz navíc najdete výtečné lokální recepty s pomazánkou Nutella®, jako jsou mrkvánky, lokše nebo půlnoční šátečky.

nuttela

Abyste si mohli výlet za krásami obou krajin užít co nejvíce, nezapomeňte se zapojit do soutěže. Od 15. května do 30. června 2023 můžete vyhrát jeden z 5 voucherů v hodnotě 20 tisíc Kč nebo jeden z 10 poukazů za 10 tisíc Kč od Amazing places a strávit dokonalé chvíle v malebném ubytování. Stačí koupit jakoukoli sklenici pomazánky Nutella® a účtenku zaregistrovat na soutěžní webovou stránku www.nutella.cz. Poté už jen držte palce a třeba ve slosování o ceny vyhrajete právě vy!

Kampaň probíhá v České republice i na Slovensku a bude podpořena TV spotem, v místě prodeje i příspěvky na sociálních sítích značky.

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Ferrero Group