ijournal.cz

Soutěžte o vstupné na výstavu FOR MODEL 2019, která představí novinky v modelářství a v moderní technologii. Přijde i Star Wars

red Zdroj: Výstaviště Flora Olomouc 22.2.2019 Soutěže

Výstaviště Flora Olomouc zve na prodejní výstavy FOR MODEL 2019. RC modely a autodráhy, miniželeznice, airsoft střelnice či ukázky 3D tiskáren doplní cenné sběratelské kousky, návštěva Star Wars či jízdy historickým vlakem. Interaktivní veletrh FOR MODEL 2019 se uskuteční ve dnech 8. – 10. března 2019 v pavilonech A a E Výstaviště Flora Olomouc.

For model

„Novinkou letošního ročníku hojně navštěvovaného veletrhu FOR MODEL 2019 bude airsoft střelnice v pavilonu A, která naváže na moderní playzone v předsálí. Zajímavou novinkou moderní technologie budou pak ukázky schopností 3D tiskáren. Šifrované texty bude formou zábavy prezentovat firma Edhouse – software development. Již tradičně si malí i velcí návštěvníci mohou vyzkoušet rozpohybovat RC auta, vrtulníky, lodě či funkční stavební techniku a model železnice. Venkovní plochu pak ovládnou ukázky modelářských letadel různých velikostí. Nebude chybět ani ukázka těžké vojenské techniky před pavilonem A,“ prozradila garanta akce Dagmar Maixnerová. „Sobotním překvapením bude návštěva české Star Wars dobrovolnické kostýmové skupiny Lion Base, která je součástí celosvětové organizace Rebel Legion. Kostýmy jsou domácí výroby tvořené talentovanými fanoušky, kteří se zajímají o tvorbu Star Wars kostýmů filmové kvality,“ doplnila program pavilonu A Maixnerová.

Součástí třídenní výstavy FOR MODEL 2019 je již 5. ročník prodejní expozice hraček, stavebnic a deskových her. Na galerii pavilonu A si přijdou na své především vášniví sběratelé. Do oka jim jistě padne sbírka panenek, pohlednic, časopisů či knih. Raritou bude sběratelský skvost v podobě památek na T.G. Masaryka.

for-model
Milovníci modelů vlaků a železnic jistě ocení tematickou výstavu, která nabídne moderní i unikátní kousky v pavilonu E. Ve spolupráci s Českými drahami bude i letos vypraven historický vlak, který v sobotu 9. března bude jezdit trasu Hl. nádraží Olomouc, Olomouc – Nová ulice (u výstavního pavilonu A), Olomouc město, Řepčín a zpět.

V kouzelném světe her a fantazie především nejmenší návštěvníky potěší tvoření s barevnými písky pod názvem „Pískohraní“, možnost vyzkoušet si zahrát loutkové divadlo s divadélkem Hyperion či dětská hrací zóna s legem.

Výstava FOR MODEL 2019 bude hostit své návštěvníky po tři dny 8. – 10. března 2019, v pátek a v sobotu od 9 do 18 hodin, v neděli pak od 9 do 17 hodin. Vstupné je: plnoplátci 80 Kč (online 70 Kč), senioři 50 Kč (online 40 Kč), děti 6 – 15 let 50 Kč (online 40 Kč), děti do 6 let a držitelé průkazu ZTP a ZTP-P zdarma, školní výpravy (pátek nad 10 osob) vč. pedag. doprovodu 20 Kč/os.

ZÁKLADNÍ INFORMACE:

Akce: Výstava FOR MODEL 2019

Doba konání: 8. – 10. března 2019, pátek a sobota 9 – 18 hodin, neděle 9 – 17 hodin.

Místo konání: Pavilony A a E Výstaviště Flora Olomouc.

Vyhrajte 2 vstupenky na veletrh určený pro celou rodinu, stačí odpovědět na naši soutěžní otázku, nápovědu hledejte na stránkách Výstaviště Flora Olomouc.

Otázka: Kolikátý ročník má letošní prodejní výstava FOR MODEL 2019?
a) 15
b) 16
c) 17

Správnou odpověď pošlete nejpozději do 4. března 2019 půlnoci na e-mailovou adresu: redakce@ijournal.cz. Do předmětu, prosíme, uveďte Soutěž – Flora. Výhercům vstupenky zašleme emailem nejpozději do 6. 3. 2019.


Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Výstaviště Flora Olomouc