ijournal.cz

SodaStream odměňuje své zákazníky: na nový přístroj jim přispěje 500 Kč!

red Zdroj: Sodastream 22.4.2018 Koktejl, Rady, tipy, názory

Rostou se stoupajícími teplotami i vaše nároky na pitný režim? Připravte se na horkou letní sezónu už v předstihu. Pokud máte rádi osvěžení v podobě doma připravených bublinek, ale pohled na váš starý výrobník SodaStream vás už nudí, je čas vybrat si ve stále pestřejší nabídce značky nový model. A SodaStream vám na něj přispěje 500 Kč.

Sodastream

Možná jste nedávno vyměnili kuchyňskou linku nebo jste se přestěhovali do bytu, ve kterém to hraje novými barvami. A možná se vám váš oblíbený výrobník perlivé vody jen zdá „okoukaný“. Pokud si v termínu od 1. 5. do 30. 9. 2018 vyberete v nabídce SodaStream nový, stačí udělat několik jednoduchých kroků a výrobce vám vrátí 500 Kč. Pošlete tedy svůj starý do šrotu a dopřejte si dvojnásobnou dávku osvěžení – pro chuťové pohárky i oči!

 výrobník

  1. Zakupte si nový výrobník perlivé vody SodaStream a zaregistrujte se na web stránce www.sodastream.cz
  2. Pošlete nebo osobně předejte starý výrobník SodaStream s bombičkou nebo jen samotnou bombičku na některém z prodejních míst.
  3. SodaStream vám následně pošle 500 Kč.

 

Šrotovné ve výši 500 Kč na starý výrobník SodaStream s bombičkou nebo jen samotnou bombičku si můžete uplatnit při koupi jakéhokoliv nového modelu značky z řady POWER, CRYSTAL, SPIRIT nebo JET.

Vybírat můžete z různých designových a materiálových provedení, v každém balení najdete kromě výrobníku i bombičku s potravinářským CO2, pomocí které připravíte přibližně 80 litrů perlivých bublinek z domácí kohoutkové vody. Intenzitu naperlení si jednoduše regulujete podle vlastní chuti od jemně perlivé až po perlivou s velkými bublinkami a svou dávku osvěžení máte k dispozici kdykoliv a kdekoliv bez potřeby vláčení těžkých balíků balené vody z obchodu.

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Sodastream