ijournal.cz

Persil gel je nyní o 40 % účinnější v každé kapce gelu

red Zdroj: Henkel ČR 22.4.2018 Hi-tech a bydlení

Rádi používáte prací gely Persil pro jejich výbornou účinnost, jednoduché použití a nádhernou vůni? Pak pro vás máme dobrou zprávu – nové gely Persil 360° Complete Clean mají novou recepturu, která je o 40 % účinnější v odstranění skvrn v každé kapce.
PERSIL gel
Nové složení gelů Persil je posílené o vybrané polymery pro boj s mastnými skvrnami, o enzymy proti škrobovým skvrnám a vylepšenou kombinaci povrchových látek pro větší jas vypraného prádla.

Gely Persil 360° Complete Clean jsou vysoce účinné v odstraňování skvrn, pomáhají omezit žmolkování, zjemňují i vyhlazují povrch textilních vláken a svým speciálním složením obnovují barvy a přináší pocit nádherné svěžesti. Nyní jsou Persil gely díky koncentrovanějšímu složení nejen o 40 % účinnější v každé kapce, ale také ohleduplnější k životnímu prostředí ([i]).

Nové a účinnější gely Persil jsou k dispozici v maloobchodním prodeji od dubna letošního roku. Gely Persil 360° Complete Clean koupíte v nové modernizované lahvi. Obvyklá prodejní cena gelů je 169 Kč (20 PD), 529 Kč (60 PD).

([i])

-        Na základě více koncentrované receptury v porovnání s předcházející.

-        Menší spotřeba CO2 ve fázi dopravy, méně plastového odpadu, menší spotřeba vody na výrobu gelu.

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Henkel ČR