ijournal.cz

Nosí je na rukou? Slavné krásky přiznaly, jak se o ně starají partneři!

red Zdroj: Sabon 11.11.2018 Společenské akce a události

Sabon
Krásné ženy si zaslouží krásné věci, jenže někdy to ze strany partnerů trochu pokulhává. Být partnerem známé modelky nebo herečky může být někdy docela fuška, určitě je potřeba si takové výjimečné ženy předcházet. Zahrnují je jejich muži péčí a dárky, nebo jsou na tom stejně jako obyčejné smrtelnice?

Lejla Abbasová„Partner mě rozmazluje neustále. Je opravdu starostlivý a ví, že teď si moc neodpočinu, takže mi už před rokem dal poukaz na wellness v mém oblíbeném hotelu. Já si ten poukaz doteď nestihla vybrat, takže už se těším na procedury a hlavně, až se pořádně vyspím,“ chválí partnera novopečená maminka dvojčat Lejla Abbasová. Sama si prý čas na sebe při péči o 4 děti udělat nezvládá.

Eva DecasteloNaopak energická moderátorka Eva Decastelo už se svojí dcerkou ráda udělá holčičí večer s vanou plnou pěny a manikúrou: „se Zuzankou se rozmazlujeme samy pravidelně. Teď zkoušíme novou přírodní kosmetiku Sabon, takže nás čeká určitě spoustu zkrášlovacích večerů.“ Evin manžel René ji prý ani po letech nezapomíná obdarovávat: „manžel je v tomhle trochu extrém. Naposledy jsem si nemohla k Vánocům vybrat parfém a on mi nakonec koupil všech osm, které byly ve hře. Dokonce zvládl sehnat nějaké z Japonska, které se u nás vůbec neprodávají. Na druhou stranu on dárky přijímat vůbec neumí. Vždycky, když mu chci něčím udělat radost, dostanu spíš vynadáno,“ směje se Eva.

Podobný problém má i modelka Tereza Budková. U tak krásné ženy je k podivu, že není zvyklá být zahrnována drahými dary. „Věřím, že by mě přítel rád rozmazloval víc, ale mám s tím trochu problém. Já mám hlavně radost, když můžu pečovat já o něj,“ vysvětluje Tereza. Modelka je na sebe opravdu přísná, prozradila, že relaxuje raději v posilovně než s pleťovou maskou na obličeji.

Tereza BudkováRomana Pavelková


Naopak modelka a podnikatelka Romana Pavelková už čas pro sebe dokáže ocenit na maximum. „Můj manžel je obrovský gentleman, proto jsem si ho i vzala. Nejvíc mě ale potěší, když vezme syna někam na výlet a já si můžu udělat večer sama pro sebe. Vybrala jsem si tady v Sabonu hned několik věcí, které potřebuji nutně vyzkoušet, tak snad kluci brzy někam vyrazí,“ řekla sexy zrzka při slavnostním otevření nového obchodu s kosmetikou z Mrtvého moře.


 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Sabon