ijournal.cz

Kapka lepšího parfému LOCO WOOD

red Zdroj: www.loco-company.com 11.11.2018 Krása a zdraví, Významné osobnosti, veřejné projekty

Josef_LOCOKoupí parfému LOCO WOOD českého výrobce Love Original Cosmetics (cena 1190 Kč), který byl slavnostně pokřtěn herečkou Evou Holubovou v centru Prahy v nově otevřené restauraci Food Lab, podpoříte Nadační fond Kapka naděje Venduly Pizingerové. Akcí plnou smyslných vůní provázela Andy Košťálová. V rámci představení parfému byl také promítnut klip, který manžel prezidentky Nadace Josef Pizinger natočil a stal se zároveň tváří Loco Wood. Ve prospěch fondu se vzdal  svého honoráře za natáčení, kde vystupuje v roli dřevorubce. Propojení s přírodou je tak opravdové, silnější.

Wood 1LOCO WOOD pour femme: Parfémovaná voda je charakteristická silným tónem černého pepře, který je s lehkostí doplněn o tóny rozkvetlé zahradní růže a divokého kosatce. Jde o smyslnou kombinaci, která bude inspirovat každou ženu.

Wood 2

LOCO WOOD Josefa Pizingera pour homme: Parfémovaná voda pro pravého muže. Jde o kombinaci vůně mandarinkové kůry, listů bergamotu a ananasu, která se mísí s tóny muškátů, rozkvetlých karafiátů a fialkových listů. Dokonalou kombinaci podtrhne silná vůně pačuli. 


Jizerky Vendula

 

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: www.loco-company.com