ijournal.cz

Podzimní Fast Day nabídl hity letošních vánoc i novinky příštího roku

10.11.2018 Hi-tech a bydlení

Fast Day...
Ve čtvrtek 1.11.2018 proběhl na jihlavském předměstí tradiční veletrh spotřební elektroniky FAST DAY 2018. Velký, podzimní veletrh představil téměř 100 značek spotřební elektroniky a jejich nabídku novinek na rok 2019. K vidění byly malé spotřebiče denní potřeby – od beauty pomocníků přes snídaňové sety, až po velké přístroje, nejmodernější televizory, i dětské hračky a zahradní techniku. V roce 2019 nás čeká mnoho zajímavého, a to vše od jedné z největších distribučních společností v naší republice FAST ČR. 

Fast Day

Výstavní hala o rozloze 6.000 m2 na veletrhu přivítala téměř 1.500 návštěvníků z řad obchodních partnerů z ČR i zahraničí. Jednotlivé značky představily své portfolio stávajících výrobků, ale i novinek na další rok.

Fast Day.

Mezi vystavovatele patřily značky Sencor, DeLonghi, Kenwood, Samsung, LG, SodaStream, Sage, Philco, Catler, Electrolux, Candy, Hoover, Beko, Whirlpool, Indesit, Haier, Daewoo, Panasonic, BaByliss, Fieldmann, Retlux, Stell, Braun, Casio, Yenkee, Lamart, Bayby, Panasonic, Energizer a další.

SodaStream-Spirit EditionNás zaujala například limitovaná edice Spirit Edition výrobníků sody Sodastream, která se představuje ve třech módních barvách, a to „stydlivě“ růžové – Pink Blush, jemně limetkové – Sweet Lime a ledově modré – Ice Blue, včetně lahví z plastu bez BPA v odpovídající barvě výrobníku. Může být dozajista praktickým překvapením pod stromečkem. Své nejdražší můžete obdarovat i limitovanou edicí výrobníků SodaStream Jet Premium v prémiových metalických bSodaStream-Jet-Premiumarvách titanu, zlata a mědi. Ať vyberete jaký-koli výrobník, určitě bude ozdobou každé kuchyně. A až k vám dorazí vánoční návštěva, budete skvěle připraveni. 

 VsaMulticolor_RXL266ďte letos, stejně jako my v redakci, na originální vánoční výzdobu!
Designové LED řetězy RETLUX se svítícími kuličkami jsou tou pravou volbou. Nápaditý multicolor řetěz RXL 266 s délkou kabelu 10m je osázen 100 LED diodami s 8 svítícími módy. Samozřejmostí je i časovač, pomocí kterého je možno nastavit zapnutí a vypnutí osvětlení. Vylaďte letošní výzdobu do posledního detailu a pohrajte si s módy jako pomalé zhasínání, střídavé blikání, imitace třpytu, stálé svícení apod. Řetězy jsou odolné až do -15°C a proto je bez obav můžete použít i na orámování okapů, střech i stromků.
Multicolor řetěz RXL 266 je k dostání od 439 Kč.
RXL304


K Vánocům neodmyslitelně patří Betlém a najdeme ho snad v každé rodině. Moderní Betlém RETLUX RXL 304 je vyroben z dřevěné překližky a je podsvícen 5 LED diodami. Praktickým napájením na 2 AA baterie, odpadá nepříjemné schovávání kabelů a betlém tak může být umístěn ke stromečku, na okenní parapet, krbovou římsu nebo jídelní stůl. Motiv jesliček je do dřeva vypálen laserem. Pořídíte ho za příznivou cenu 169 Kč.Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor