ijournal.cz

Legendární burgrárna Bejzment ve staronovém kabátě

red Zdroj: www.bejzment.cz 6.4.2021 Gastronomie

 

Chcete ochutnat kus Ameriky? V Bejzmentu jste na správném místě!

Aneb nová éra začíná. Jakmile vás pustí dál než k okénku, najdete zde dvě patra prošpikované Amerikou, burgery, žebírky, poctivými steaky a dalším skvělým autentickým jídlem. To je Sugar Daddy by Bejzment. Gastronomické nebe, které pro tamní nadšené staré i nové zákazníky nabízí možnost výběru ze dvou výjimečných interiérů a k nim perfektně vyladěných menu a programu. Skvělé místo, ze kterého načerpáte mnoho dojmů a emocí z výborného jídla, prostoru dýchajícího Amerikou a zážitků s ní spojených.

ham

V prvním patře vstoupíte rovnou do americké disco éry 60–80 let. Nádherný barevný interiér plný     pop art a cartoon obrázků, kde na vás okamžitě dýchne napomádovaný John Travolta a divoká Uma Thurman z Pulp Fiction, chcete-li. K jídlu zde ochutnáte tradiční americké pokrmy v novém kabátě, ale třeba i domácí focacciu, deep-dish pizzu alias Chicago style nebo další mega věci, které najdete jedině v Little Italy na Manhattanu. Zajímavostí tohoto patra je výjimečný CHEF TABLE, u kterého se vám v rámci pop-up akcí představí různá jména skvělých kuchařů napříč naší i zahraniční gastro scénou. Můžete zde potkat zvučná jména z vyšší gastronomie, ale i skvělé streetfoodové umělce. Tento barevný stůl je na objednávku, zarezervujete si totiž nejen skvělé jídlo ale i to, že se vám právě onen vybraný šéfkuchař bude celý večer věnovat.

Pokud sejdete pár schodů dolů do suterénu, čeká na vás prostor plný nostalgie a vzpomínek z původní restaurace. Klasická rocková burgrárna Bejzment, jak ji znáte, legenda, o kterou vás zdejší nemohli připravit. K jídlu si zde můžete objednat vaši i naši oblíbenou klasiku, mezi kterou rozhodně patří ikonické burgery jako JD Hany, Švestka nebo Hustej Mexikánec. Najdete zde i postavená prkna, která znamenají svět, připravují se One Man Show a Karaoke večery, které k americké kultuře neodmyslitelně patří. Takže ke skvělému jídlu, pivu i tuna zábavy.

Amerika je mix kultur, skvělých lidí, zážitků a hlavně jídla. Ať už jezdíte po Route 66 nebo metrem v New Yorku, všude najdete ty pravý americký gastro parády. Naše smíchovská Amerika Sugar Daddy by Bejzment tě bez letenek přenese do Ameriky i v téhle bláznivé době. Neváhejte, objednávejte a jakmile to půjde, určitě tento jedinečný prostor navštivte!


V tuto chvíli si můžete objednat jídlo s sebou.


Sugar Daddy by Bejzment, Na Bělidle 31, Praha 5 – Anděl.

Více info na www.bejzment.cz!

https://www.facebook.com/American.pub.BEJZMENT

 

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: www.bejzment.cz