ijournal.cz

Den s Mlékárnou a Ovocentrem ve Valašském Meziříčí

red Zdroj: Mlékárna Valašské Meziříčí 20.8.2016 Aktuality a pozvánky

Džbán a ovoceNáměstí ve Valašském Meziříčí opět ožije tradičním dnem s Mlékárnou a Ovocentrem. Několikaletá spolupráce mezi těmito významnými firmami z Valašska pokračuje i v letošním roce. Mléčné výrobky, čerstvé ovoce a zeleninu si mohou zákazníci nakoupit 2. září na náměstí ve Valašském Meziříčí. Dospělí se mohou těšit na příjemný nákup za zvýhodněné ceny a děti na zábavu, soutěže i drobné dárky. V rámci programu vystoupí country kapela Letokruhy a návštěvníci akce budou moct shlédnout ukázky uměleckého vyřezávání melounu. Akcí obě firmy podporují zdravý životní styl, k jehož dodržování přispívají vlastní produkcí kvalitních výrobků.

plakát Den s OVO a MVM 2016

„Na začátek září již tradičně lákáme příznivce mléčných výrobků na náměstí ve Valašském Meziříčí a letos tomu není jinak,“ říká Zdeněk Bukovjan, Sales&Marketing manager Mlékárny Valašské Meziříčí. „Akci využíváme i jako přímou konfrontaci s našimi věrnými zákazníky a oslovujeme zákazníky nové. Vítáme zajímavé náměty a názory na naše výrobky a jejich využití v rámci zdravého jídelníčku. Bereme je jako inspiraci,“ dodává Zdeněk Bukovjan.

SvačinkaMlékárna ve spolupráci s Ovocentrem již tradičně na úvod školního roku připravili den na náměstí ve Valašském Meziříčí nejen pro své zákazníky, ale také pro rodiny s dětmi, školky i školy. V pátek 2. září 2016 mají tak všichni možnost od 8:00 do 15:30 nakoupit mléčné výrobky, čerstvé ovoce a zeleninu přímo od výrobců. Pro všechny příznivce je připraven bohatý program. Vystoupí country skupina Letokruhy, k dispozici bude ukázka uměleckého vyřezávání melounů, na děti se těší plyšoví maskoti ovoce a zeleniny, a také plyšoví Kubící, se kterými se děti mohou vyfotit.

Těšíme se na Vás!!!!

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Mlékárna Valašské Meziříčí