ijournal.cz

Zemák a Křupák – jediné správně naladěné brambůrky

red Zdroj: Bohemia 25.2.2016 Gastronomie

Bohemia představují novou kampaň, kterou od února vedou dva bramborci Zemák s Křupákem. Že je ještě neznáte? Jsou to jediné správně naladěné brambůrky v Česku i na Slovensku, které vám osvětlí vše, co se děje v rodné hroudě, a které vám předpoví dobře naladěný rok plný těch nejlepších výkřupů!

Bohemia_dobře naladěné brambůrky

Legrační postavičky Zemák s Křupákem mají stejně tak jako křupavé brambůrky Bohemia ten nejlepší původ. Podle výtvarných návrhů VCCP oživly ve studiu Animation People, kde vznikla už pěkná řádka českých kreslených hrdinů. Na úspěchu jim kromě jejich brambózního vzhledu a vtipných glos přidává také křupavý hlas. Zkušeného velkého brambora Zemáka mluví hlubokým, rozvážným hlasem Oto Jirák a mladého potřeštěného Křupáka dabuje Saša Rašilov. Oba jim tak dodávají tu správnou špetku koření, která z nich dělá pořádné bramborce. Zemák suchým humorem zaglosuje kdejakou situaci a rozpustilý Křupák zase pobaví svou nešikovností a okouzlí svými stylovými černými brýlemi.

Bohemia_Zemák_Křupák_PraotecBrambor

„Zemák s Křupákem vás společně provedou historií, bramborovými hroudami nebo vám dají lekce každodenního křupání. Vracíme se s nimi tam, kde to všechno začalo, tedy na pole, a to zábavnou formou. Doufáme, že i naše zákazníky noví maskoti Bohemia potěší a že si s nimi rádi zakřupají,“ uvedl Milan Koníček, komerční ředitel pro Českou a Slovenskou republiku.

Bohemia Vrrruby_česnek.jpgBohemia Vrrruby_solené.jpgStávající portfolio slaných výrobků Bohemia pak vyplní žhavá novinka – Bohemia Vrrruby. Pro jejich výrobu jsou vybírány jen ty největší a nejkvalitnější brambory, které se krájí na silné plátky s velkými vruby. Porci pořádného křupání si milovníci slaných pochutin Bohemia mohou navíc vychutnat hned ve dvou oblíbených příchutích, soli a česneku. Díky velkým vrubům se tak z obyčejného křupáníčka stane pořádný, lahodně ochucený křup.

Nové Bohemia Vrrruby jsou v obchodech dostupné od začátku února za doporučenou prodejní cenu 25,90 Kč za 65 g balení a 39,90 Kč za 130 g balení. 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Bohemia