ijournal.cz

Děti o jarních prázdninách zabaví tábory v podolských Žlutých lázních

red Zdroj: Žluté lázně 24.2.2016 Koktejl, Pro děti

Vůbec poprvé otevře areál Žluté lázně v Praze 4 – Podolí dětské jarní příměstské tábory. V prvním termínu jarních prázdnin tam mohou rodiče přihlásit děti od čtyř do dvanácti let. Na malé táborníky čeká každý den pestrý program, výtvarné dílny i různé výlety. Tábory je možné navštívit celý týden, nebo v jednotlivých dnech.

zlute lazne

Jarní příměstské tábory ve Žlutých lázních otevřou své brány v pracovních dnech od 29. února do 4. března 2016. Děti využijí celý areál na břehu Vltavy se sportovišti, rozsáhlým dětským koutkem i vnitřní vyhřívanou hernou. „Máme připravenou variantu se sněhem i bez něj, takže děti se určitě nudit nebudou. Seznámí se zábavnou formou se základy první pomoci a zdokonalí se také v tradičních tábornických dovednostech, jako je Morseova abeceda, hra s piktogramy nebo hledání pokladu,“ upřesňuje Libuše Klinková, vedoucí táborů.

ůogoChybět nebude kulturní část táborů s výtvarnými dílnami, hudebními nástroji či divadlem. Malí táborníci pojedou také na výlety. Týden jim zpestří den v nedalekém jezdeckém oddíle v Braníku i cesta na Vyšehrad za Horymírem a Šemíkem. O děti se postará zkušený tým pedagogů. Jídlo budou dostávat pětkrát v průběhu dne a díky vlastní kuchyni, kterou mají Žluté lázně k dispozici, se mohou přihlásit i děti se zdravotním omezením – například se speciální stravou. Areál je také bezbariérový. Za jeden den v táboře zaplatí rodiče dětí 600 korun. Tábor bude v provozu vždy mezi 7. a 18. hodinou.

Více informací k táborům na www.slunicka.org.

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Žluté lázně