ijournal.cz

Milan Drobný pokřtil svou 10. knihu!

red Zdroj: Kloboukfilm 25.2.2016 Knihy

titulkaZpěvák Milan Drobný si ke svým 71. narozeninám věnoval dárek v podobě jubilejní desáté knihy. Stejně jako ty předchozí jde o humorné a někdy i překvapivé historky z prostředí, ve kterém se zpěvák pohybuje, velkou část knihy věnoval Vladimíru Menšíkovi. Díky příběhům z knihy se čtenáři dozví, jak velké přátelství Drobného pojilo se známým hercem, komikem a vypravěčem. Spoustu epizod se odehrává v čase minulého režimu, leckdy tak přináší obraz absurdit a paradoxů té doby.

Protože se křest neobejde bez kmotrů a kmotřiček, šampaňským křtila následující sestava: Yvetta Simonová, Petra Černocká, Hanka Křížková, Maruška Křížová, Václav Hybš, Rosťa Osička, Felix Slováček, Kyklop se svou skupinou, Honza Kříž, Jiří Štědroň, Martin France a majitel nakladatelství Brána Zdeněk Doležal.

křest

V pražském hotelu Fushion se sešlo kolem stovky přátel Milana Drobného a společně, za doprovodu písniček Báry Mottlové novou knihu zvesela vyprovodili do světa. Velkým překvapením byla mimořádná vitalita zpěvačky Yvetty Simonové. Na křest dorazila ve výborné náladě a bavila se až do pozdních večerních hodin. „Do společnosti moc nechodím,“ prozradila s úsměvem sedmaosmdesátiletá dáma, která na svůj věk ani zdaleka nevypadá. „Když už ale jdu, chci se bavit a využít ten čas mezi přáteli.“

Yveta Simonová

Milana Drobného přišla podpořit také jeho partnerka Dana (62) a syn Milan. Jak hezký vztah mezi nimi panuje, dokládá naše fotogalerie.

s partnerkou

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Kloboukfilm