ijournal.cz

Únorová soutěž CUTISHELP o krémy na akné

red Zdroj: CutisHelp 25.2.2016 Soutěže

CutisHelp zdravotní kosmetika vytvořila speciální přípravky pro každodenní účinnou péči o pleť s projevy akné. Kombinuje známé protizánětlivé, antibakteriální a regenerační vlastnosti bioaktivních látek konopí setého (Cannabis  sativa) s dalšími osvědčenými farmaceutickými složkami (retinol, kyselina azelaová), které společně efektivně ovlivňují kožní procesy způsobující tvorbu akné.

OLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERACutisHelp AKNÉ konopný krém denní a noční regulují nadměrnou tvorbu kožního mazu, zvýšené rohovatění buněk v oblasti mazových žláz, které jsou jimi následně ucpávány a intenzivně ničí množící se bakterie (Propionibacterium acnes).

Výrobky CutisHelp pomáhají problematické pleti s lehkými i těžšími projevy akné v období dospívání i pozdějšího věku a navrací jí čistý a zdravý vzhled.

CutisHelp zdravotní kosmetika je používaná a doporučována odbornými lékaři a najdete ji výhradně v sítích lékáren.

www.CutisHelp.com

Soutěžní otázka: CutisHelp AKNÉ konopný krém denní a noční je určen
LOGO
a) pouze pro dospělé ženy a muže

b) pouze pro dospívající

c) pro všechny, muže i ženy všech věkových kategorií

 

Pošlete správnou odpověď do 5. března 2016 půlnoci a vyhrajte oba krémy CutisHelp AKNÉ. Do předmětu uveďte Soutěž: Krém akné.

Pokud dáte „like“ naší stránce na Facebooku: https://www.facebook.com/ijournal.cz, kliknete na tlačítko „Toto se mi líbí“, Vaše šance na výhru se zdvojnásobí. 

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: CutisHelp