ijournal.cz

Vyšel červnový brandnooz box

red Zdroj: brandnooz Media International 29.6.2015 Gastronomie, Rady, tipy, názory
Také již cítíte tu vůni blížícího se léta? Čas prázdnin, dovolených, nových setkání a bezpochyby i nových kulinářských zážitků. První taková ochutnávka již dorazila odběratelům a samozřejmě i k nám do redakce. Některé z produktů jsme již otestovali, pojďme se tedy podívat, co červnový box přináší.

Hellmann`s American Smokey BBQ

Hellmann`s přináší speciální edici grilovacích omáček ze čtyř koutů světa. Na žebírka, kuřecí stehýnka nebo křídla je ideální klasická American Smokey BBQ s jemně uzenou příchutí. Všechny omáčky lze použít buď jako marinádu nebo jako přílohovou omáčku.

Balení: 200 ml, cena: 79,90 Kč

IMG_3995
Koření Kotányi Ruby a Delikátní maso

Ruby (čti „raby“) jsou hrubozrnné kořenící směsi, které se ručně nasucho vmasírují do masa, ryb či zeleniny. Odtud název rub, který označuje vtírání koření do jídla. Ruby jsou vhodné při grilování, smažení i pečení. Lze z nich připravit také skvělou marinádu na bázi oleje, jogurtu či másla. 
Lákavé delikátní maso je skvěle vyvážená smes bylinek a koření z řady Nová inspirace, která přináší nové nápady pro zdravé a jednoduché vaření. V souladu s moderními trendy stravování neobsahuje žádné zvýrazoňvače chuti, barviva ani umělá aromata. Pro rychlou a zdravou přípravu nejen masových pokrmů. 

Balení: 22 g, cena: 24,90 Kč

IMG_3993Vest Kinder Tyčinky

Tento dlouhodobě oblíbený výrobek je nyní na trhu v nových hravých obalech a s novými dárky v soutěži. Prvotní impulz pro výrobu Kinder tyčinek přišel přímo od maminek, které dětem olupovaly sůl ze standardních slaných tyčinek. Proto jsou bez posypu soli a navíc obohaceny vápníkem a vlákninou. 

Balení: 50 g, cena: 9,90 Kč

IMG_3998

Strongbow Red Berries

Prvotřídní osvěžení a podmanivá chuť granátových jablek ve spojení s malinami, červeným rybízem a jahodami nabízí (nebo se skrývá ve) Strongbow Redberries.

Nápoj jemné perlivosti, přírodní kyselosti se středním obsahem alkoholu 4,5 %. Jablečný cider, který nejlépe chutná na kostkách ledu a vychutnávat ho při západu slunce je úplně nejvíc. Červená je barva luxusu. Strongbow Red Berries je volbou požitku.

Balení: 330 ml, cena: 18,90 Kč

IMG_3999
Semtex Original a Forte

Semtex ORIGINAL je nesycenou klasikou. Čistým průmyslovým designem se Semtex vrací ke svým výbušným kořenům a cílí na trendy bary a kluby.
FORTE je sycený a v nabídce nahrazuje Semtex Crazy (navozuje na původní označení sycené varianty z poloviny devadesátých let). Čistým průmyslovým designem se Semtex vrací ke svým výbušným kořenům a cílí na trendy bary a kluby. 

Balení: 250 ml, cena: 29,90 Kč

IMG_3996
Korunní Energetická

Svěží příchuť červeného rybízu s obsahem kofeinu a taurinu. V jedné láhvi Energetické je obsaženo 120 mg kofeinu. Za rozumné množství kofeinu se považuje 300 mg/den, což odpovídá zhruba 3 šálkům kávy. Navíc obsahuje taurin, který zvyšuje efekt kofeinu. Tato kombinace v jemně perlivé minerálce vás povzbudí a zároveň dodá vašemu tělu potřebné minerální látky, které vás udrží v dokonalé rovnováze.

Balení: 0,75 l, cena: 15,90 Kč

IMG_3991
Top Topic pomeranč a malina

Osvěžte se jemně perlivými novinkami tradiční limonády Top Topic. Rodina Top Topic se rozšířila o oblíbené české příchutě – Malinu a Pomeranč. Limonády jsou vyrobené bez umělých barviv a sladidel, v obchodech je najdete v PET formátu o objemu 1,5 l i 0,5 l a v gastro provozovnách jako točenou limonádu. Top Topic Malina nebo Top Topic Pomeranč si vychutnáte nejlépe vychlazený a vaši žízeň uhasí šťavnatou a harmonickou chutí. 
Zaperlete každým douškem a užijte si léto s Top Topicem.

Balení: 0,5 l, cena: 17,90 Kč

IMG_3992

Meggle Panna Cotta

Populární italský dezert, si teď můžete připravit rychle a jednoduše v pohodlí svého domova díky novému rodinnému balení Meggle Panna Cotta 500 ml, ze kterého vytvoříte 5-6 porcí. Stačí ho pouze zahřát, naplnit do vhodných formiček, vychladit a ozdobit dle vlastní fantazie. www.meggle.cz

Balení: 500 ml, cena: 49,90 Kč

IMG_4002
V tomto boxu nám učarovala skvělá BBQ omáčka a Meggle Panna Cotta, ze kterého jsme vytvořili luxusní dezert. :-)

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: brandnooz Media International