Motto: Úspěch je směsicí tvrdé práce a velkých snů. (Lee Iacocca)
Dnes je Pondělí, 18.Únor 2019
ijournal.cz

Multivlákninový nápoj – „doping“ pro zdravé zažívání

red Zdroj: Herbalife 29.6.2015 Gastronomie, Krása a zdraví

Společnost Herbalife přichází na český trh s letní novinkou, Multivlákninovým nápojem, který zvyšuje denní příjem vlákniny, napomáhá redukci hmotnosti a zlepšuje celkový stav organismu. Nápoj obsahuje 5 g vlákniny v jedné porci, díky čemuž je na tuzemském trhu jedním z nejúčinnějších bojovníků proti nesprávným výživovým stereotypům české populace. Zvětšuje objem tráveniny ve střevech, a tím pomáhá zbavit se problémů s nadváhou.

Image converted using ifftoanyMultivlákninový nápoj osvěžující jablečné chuti je svým složením jedinečným zdrojem látek prospěšných lidskému zdraví a ideálním doplňkem v boji se špatným trávením, nedostatečným pohybem a nadváhou. Obsahuje vlákninu získanou z  čistě přírodních látek – jablka, ovsa, kukuřice, citrusů, čekanky a sóji. Každá porce nápoje připraveného z tohoto doplňku stravy má pouze 15 kcal a obsahuje 5 g rozpustné i nerozpustné vlákniny.

Důležitost vlákniny pro lidský organismus

Podle nezávislých studií společnosti Herbalife je doporučený denní příjem vlákniny pro dospělou osobu 25 g. Většina české populace během dne nezkonzumuje ani polovinu této dávky. Jenže vlivem špatných stravovacích návyků je její přínos pro lidské tělo zásadní. Nízký příjem vlákniny v naší stravě se podílí na vzniku civilizačních nemocí, jako je ischemická choroba srdeční, kolorektální karcinom, zácpa a její komplikace, obezita nebo žlučové kameny. Zvýšení denního podílu vlákniny pomocí konzumace Multivlákninového nápoje zlepšuje trávení a usnadňuje redukci hmotnosti a její udržení.

Doc. MUDr. Pavel Kohout, PhD., přední odborník na klinickou výživu a metabolizmus a člen Poradního sboru Herbalife pro výživu doporučuje: „Mnoho Čechů se v důsledku nedostatku pohybu, nepravidelné a nezdravé stravy potýká se zažívacími obtížemi, jako je zácpa či průjem. Konzumace Multivlákninového nápoje je rychlý a snadný způsob, jak podpořit své trávení už od samého rána.“

Multivlákninový nápoj je nabízen ve formě práškového koncentrátu, který se smíchá v poměru 1 odměrka koncentrátu na 150 ml vody či jiného nápoje. Je dostupný výhradně prostřednictvím sítě nezávislých členů Herbalife.

Další podrobnosti o této novince naleznete na odkazu http://herbalifevlaknina.cz/

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Herbalife