ijournal.cz

Snickers Hazelnut – nezbytná výbava nejen na hory

red Zdroj: Snickers 20.1.2016 Gastronomie

Značka čokoládových tyčinek Snickers z portfolia společnosti Wrigley připravila překvapení pro všechny příznivce zimní sezóny i křupavých lískových oříšků. Opět totiž nabídne limitovanou edici Snickers Hazelnut. Nevyrážejte na hory hladoví. Užijte si chvíle na svahu naplno s populární kombinací arašídů, karamelu a nugátu doplněnou o pořádnou porci oblíbených lískových oříšků, kompletně zalitou v čokoládové vrstvě.

Produkt Snickers HazelnutTradiční ingredience klasické tyčinky Snickers jsou díky limitované edici Snickers Hazelnut doplněné dávkou křupavých lískových ořechů. „Všichni, kdo si Snickers Hazelnut oblíbili, se mohou těšit z jejího návratu na český trh, a ti, kteří si ji zatím zamilovat nestihli, mají právě teď jedinečnou příležitost, třeba právě během výletů na hory,” doplňuje Radovan Veselý, brand manažer značky Snickers.

Neužíváte si zimní radovánky, když jste hladoví?

Čistý horský vzduch, bílý sníh a parádní sjezdovka představují dokonalou idylku pro nadšené lyžaře a snowboardisty. Když ale máte na lyžích hlad, jste otrávení a nenadchne vás ani čerstvý „prašan. Perfektním řešením je mít Snickers Hazelnut vždy u sebe. Vrátí vám chuť zdolávat sjezdovky. Zásobte se, ať si můžete užívat svahy a být ve své kůži. Snickers Hazelnut si ale vychutnáte kdekoliv, její skvělá chuť vás totiž nikdy nezklame.

Limitovanou edici čokoládových tyčinek Snickers Hazelnut v obchodech ani na sněhu díky výraznému zelenému obalu určitě nepřehlédnete. V prodeji je v běžné obchodní síti za doporučenou cenu 12,90 Kč.

Více informací naleznete na www.snickers.cz.

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Snickers