Motto: Úspěch je směsicí tvrdé práce a velkých snů. (Lee Iacocca)
Dnes je Středa, 26.Červen 2019
ijournal.cz

Tip na večerní zábavu: bar Milá Tchýně

hes Zdroj: Milá Tchýně 22.1.2016 Gastronomie, Rady, tipy, názory

Milá Tchýně – cocktail bar v širším centru Prahy funguje již 7 let a těší se stále velké popularitě. V menším, ale o to více útulném prostoru, vás přivítá příjemná a profesionální obsluha, která se o Vás bude s radostí a péčí starat po celý večer. Největší devízou jsou ale ceny, které si i navzdory velké konkurenci, v Milé Tchýni stále udržují na velmi přijatelné úrovni vzhledem k lokalitě.

IMG_7832Poměr cena/výkon jsou zde jedním z lákadel a jednoznačně tu platí heslo, že „za málo peněz, dostanete hodně muziky“. Hosté si mohou vybrat z nabídky až 80 koktejlů, jejichž ceny se pohybují od příjemných 69 Kč do 89  Kč za klasické a známé koktejly, stejně jako za signature koktejly, které jsou jen v Tchýni. Ten, kdo se cítí na opravdu velký drink, nebo dorazí s partou kamarádů, má možnost si objednat i Maxi Cuba Libre za 525kč, což je v Praze skutečně skvělá cena, ale také Maxi Mojito či Maxi Scredriwer za podobně příznivé ceny.  Pokud si přece jen nevyberete ze široké nabídky koktejlů a drinků, samozřejmostí je, že Vám personál namíchá nápoje dle vašich představ a požadavků.

Celý bar je kuřácký. Možnost platby kartou a přístup na wi-fi.

Kromě koktejlů a klasických short drinků, tu naleznete i rozšířenou nabídku rumů. V baru pro vás uspořádají ochutnávky i řízené degustace karibských a jihoamerických rumů. Degustační menu pak vyjde na 129 Kč a ochutnáte takové rumy jako Siboney 34, Ron Virgin Gorda 8 Aňos, Ron Prohibido 12 Aňos nebo Ron Atlantico Private Cask 25 Aňos.IMG_7834

Milovníci piva si tu také přijdou na své. V nabídce naleznou 4 druhy točených piv jako Staropramen 10, Stella Artois, Hoegaarden nebo Carling Cider Cherry. Ceny piva se pohybují od 28 do 52 Kč. Samozřejmostí je i několik druhů lahvových piv. 

Každý měsíc je pro zákazníky připravena speciální akce na vybrané drinky či koktejly. Mezi ty nejoblíbenější jistě patří Captain Morgan s colou, kterého si po celý leden, můžete dát za skvělých 55 Kč nebo rum Legendario za 65kč. Známé jsou i měsíční akce na shooters jako B52 nebo Chupito za 39kč.

Pokud Vás budete mít chuť k drinku něco zakousnout, je možnost objednat si hermelín, utopenec  nebo například poměrně velkou porci nachos se salsou za 60kč.

Především na víkendy je  nutná rezervace míst, alespoň týden dopředu.

Bar je otevřený po celý rok, každý den a to i včetně státních svátků a jiných významných událostí. Otevírací doba je 15-03 ve všední dny a 17-03 o víkendu. Posedět můžete jak v příjemných křesílkách u menších stolků, tak u vyšších barových stolů, či přímo na baru, kde vás svou profesionalitou a skvělou náladou pobaví milí barmani a krásné barmanky. 

IMG_7835Milá Tchýně je ideálním místem, pokud se rozhodnete pro oslavu narozenin či firemní večírek, stejně tak jako zastávka předtím, pokud se chystáte později bavit dále do centra. V tomto baru vždy naleznete množství lidí, dobrou atmosféru, rychlý bar, dobré drinky a příjemné prostředí. S nastupující nocí se ztlumují světla v baru a hudba hraje hlasitěji, což především o víkendech navozuje menší verzi klubové atmosféry, i díky house setům, které jsou ke slyšení. Provozní i obsluha jsou vstřícní vašim požadavkům a snaží se Vám večer, pokud možno co nejvíce zpříjemnit, tak abyste jste se příště znovu vrátili.

Druhým, služebně starším barem, je Milá Tchýně v pražských Vršovicích. Bar, který své hosty vítá už neuvěřitelných 13 let, má nabídku stejnou, jako výše uvedený. Největším rozdílem jsou dva bary, kterými vršovická Milá Tchýně disponuje. Horní bar je otevřený ve všední dny od 12 do 02, o víkendech 15-02. Spodní bar je otevřený od čtvrtka do soboty 18-04. Každý čtvrtek je na spodním baru stále velmi populární karaoke, kde si můžete, pokud máte odvahu a chuť, sami zazpívat anebo si užít příjemný večer při poslechu ostatních.

Na všech barech najdete stálý a spolehlivý personál připravený splnit vaše přání a být právě vašimi barmany po celý večer.

Více informací o cenách, akcích a otevírací době naleznete na www.milatchyne.cz a facebookových stránkách.

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

hes

Zdroj: Milá Tchýně