ijournal.cz

Nový Joghurt Schnitte – svěží chuť borůvek a brusinek

red Zdroj: Kinder 1.8.2018 Gastronomie

Chtělo by to nějakou osvěžující jogurtovou svačinku, která vám příjemně zpestří den? Kdo jednou ochutnal nadýchaný snack Joghurt Schnitte od značky Kinder, přesně ví, co si v takovém případě dát. Dva měkké piškoty spojené lahodným jogurtovým krémem jsou nyní k dostání ve zbrusu nové příchuti borůvek a brusinek.

JoghurtSchnitte_Blueberry

Chlazená tyčinka Joghurt Schnitte je na pultech českých obchodů pouhé dva roky, ale za tu dobu si získala velkou oblibu. Po již známých příchutích malin a citronu se nově společnost Ferrero rozhodla potěšit všechny, kdo mají rádi letní chuť lesního ovoce. Nyní si tak můžete dopřát Joghurt Schnitte Blueberry & cranberry s nádechem lahodné borůvky a brusinky a užít si jedinečnou chuť jogurtu a ovoce v jemném piškotu.

Díky praktickému balení se tato chlazená tyčinka hodí jako perfektní zpestření jídelníčku, které vám dodá potřebnou energii v práci, ve škole, ale i na cestách. Joghurt Schnitte ovšem umí potěšit i jako rychlá snídaně – je jen na vás, kde a kdy si svou jogurtovou dávku potěšení s borůvkovou a brusinkovou chutí dopřejete!

Novinka bude k dostání od srpna v prodejnách Albert, od září pak Joghurt Schnitte Blueberry & cranberry najdete u všech prodejců na trhu.

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Kinder