ijournal.cz

Získejte zpět hedvábně hladké a zářivé vlasy

red Zdroj: www.henkel.com 1.8.2018 Krása a zdraví

Poškozené a zatěžované vlasy se stále skloňují ve všech pádech. Aby ne. Matné, suché prameny, kterým chybí lesk, síla a vitalita trápí mnoho žen. Řešením je, že si necháte vlasy výrazně zkrátit. Jenže to by byla škoda! Mnohem jednodušší je začít používat správnou vlasovou kosmetiku. Řešení nabízí oblíbená značka Gliss Kur, která právě představila ošetřující regenerační bezoplachové spreje Gliss Kur Beauty Milks. Jejich nemastná a lehká receptura obsahuje mléčný protein a nektar z květů. Vlasy vyživuje a poskytuje jim zdravě vypadající lesk a okamžitou vitalitu. K dispozici jsou dvě varianty – pro regeneraci nebo lesk vlasů. Nechte své vlasy opět zazářit!     

Těžko se vyhnete vnějším vlivům, které negativně působí na vaše vlasy a vybírají si svou daň. A nejde jen o sluneční paprsky, které je zatěžují teď v létě. V potaz musíte vzít i každodenní styling, barvení nebo nečistoty z ovzduší. Každodenní život může být zkrátka stresující a vlasy se s tím musí nějak vypořádat. Je načase, abychom vlasům něčím také prospěli. Regenerační bezoplachové spreje Gliss Kur Beauty Milks jsou pro vaše vlasy to pravé řešení. Vyberte si jednu z variant, která bude odpovídat potřebám vašich vlasů

              GK_BeautyMilk_TR_150ml_Repairing                       Novinka: Gliss Kur Beauty Milks


GK_BeautyMilk_TR_150ml_GlossingGliss Kur Beauty Milk Glossing
je přípravek určený pro poškozené a zatěžované jemné vlasy. Nabízí recepturu s vyživujícími mléčnými proteiny vyvinutou speciálně pro extra jemné vlasy bez lesku. Díky tomu zajistí jejich regeneraci, zkrášlí je a nádherně rozzáří.

o Nabízí odlehčenou nemastnou recepturu pro krásný a zdravý lesk jemných a slabých vlasů. 150 ml – 140 Kč

Gliss Kur Beauty Milk Repairing
je přípravek určený pro poškozené a suché vlasy, která přesně zacílí na poškozená místa vlasu a zajistí jejich regeneraci do hloubky. Vlasy tak budou hebké a zářivé.

o  Nabízí ošetření plné lehkosti, které vlasy hloubkově vyživí a zregeneruje bez zatížení. 150 ml – 140 Kč


Tyto jemné ošetřující spreje krémové konzistence kombinují mléčný protein s esenciálním nektarem z květů. Začnou působit ihned po aplikaci. Jejich mimořádně odlehčená receptura dodává vlasům jemnost a lesk, aniž by je zatěžovala nebo zanechávala pocit mastnoty. Vlasy nejen, že vypadají zdravěji a leskleji, ale jsou silnější a hladší. Spreje není třeba oplachovat.

 

 

 

 

 

 

 

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: www.henkel.com