ijournal.cz

Novinka: Rio Mare přináší tuňákové saláty pro každou příležitost

red Zdroj: Rio Mare 30.6.2016 Gastronomie

Ochutnejte oblíbené tuňákové saláty Rio Mare Insalatissime v novém praktickém balení s vidličkou. Kvalitního tuňáka Rio Mare si vychutnáte s různými příchutěmi kdykoliv a kdekoliv. Skvěle se hodí pro každou příležitost, ať už jste v práci, na cestách nebo míříte na dovolenou. Rio Mare Insalatissime Mexiko, Rio Mare Insalatissime 5 cereálií a Rio Mare Insalatissime s těstovinami zakoupíte ve větším 220g balení za doporučenou cenu 134,90 Kč.

Všechny tři varianty tuňákových salátů Insalatissime nabízí kvalitní tuňákové maso Rio Mare, jemnou zeleninu a další tradiční italské suroviny. Ke každému balení Insalatissime navíc dostanete nově praktickou vidličku, která je v jeho víčku. Stačí si jen vybrat, na co máte zrovna chuť a kde byste si rádi na tuňákových salátech pochutnali.

Rio Mare připravil chuťové zážitky, které si užijete od rána až do večera. Vždycky budete mít po ruce vše, co k vychutnání vašeho jídla potřebujete. Dáte si zdravou pozdní snídani v parku, plnohodnotný oběd v práci, zdravou svačinku na cestách nebo rychlou a vydatnou večeři na dovolené.

Foto_Rio Mare Insalatissime 5 cereáliíFoto_Rio Mare Insalatissime MexikoFoto_Rio Mare Insalatissime s těstovinami

Varianta Rio Mare Insalatissime Mexiko s tuňákem, červenými fazolemi a kukuřicí je ideální pro ty, co vyhledávají výrazné chutě. V Rio Mare Insalatissime s těstovinami se skrývají, kromě tuňáka a výtečných italských těstovin fusilli, černé olivy a lahodná zelenina v čele s paprikou a rajčaty. Zelené olivy, zelené fazole a cereálie najdete v balení Rio Mare Insalatissime 5 cereálií.

Ve srovnání s ostatními rybami patří tuňákové maso k nejvýživnějším. Kvalitní tuňák obsahuje esenciální bílkoviny, Omega 3 mastné kyseliny, fosfor, jód, fluoru nebo vitamíny B12, B3 a D. Díky významnému množství bílkovin, minerálů a vitamínu je tuňák Rio Mare zásadní součástí vyvážené stravy. Tento zdravý, chutný a snadno stravitelný výrobek je ideální pro celou rodinu.

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Rio Mare