ijournal.cz

BIRELL BOTANICALS – nová příchuť jablko se zázvorem a heřmánkem

red Zdroj: Plzeňský Prazdroj 12.3.2018 Gastronomie

Řada nápojů Birell Botanicals se rozšiřuje o příchuť Jablko se zázvorem a heřmánkem. Milovníkům přírodního osvěžení tak přináší unikátní kombinaci chuti ovoce s jemnou hořkostí a osobitým aroma pečlivě vybraných ingrediencí. Doplňuje dvě stávající podmanivé příchutě – Bezový květ s citronem a tymiánem a Zelený čaj s jasmínem a bergamotem. Jedinečnou postupně se rozvíjející chuť získávají všechny tři příchutě během 19denního procesu zrání.
Birell Botanicals_všechny příchutě
Každá plechovka této neodolatelné novinky nabízí osvěžující kombinaci nasládlé chuti jablka
a příjemně výrazného zázvoru, kterou harmonicky doplňuje heřmánek
. Jejich mix přináší neobyčejný zážitek všem, kteří si rádi vychutnají dobré pití s originálními chuťovými kombinacemi. Nápoj se připravuje tradičním pivovarnickým postupem za použití unikátních kvasinek Birell a nejjemnějších odrůd chmele, rostlin a ovocných šťáv.
Těší nás, že lidé čím dál častěji dávají přednost odlehčené variantě nealkoholických nápojů před přeslazenými sycenými limonádami,“ říká Veronika Hořáková, manažerka značky Birell a dodává: „Birell Botanicals získává svou osobitou postupně se rozvíjející chuť během 19denního procesu zrání, kdy se o něj starají sládci se stejnou péčí jako o ta nejlepší piva.Ovlivňuje ji i specificky namíchaný poměr ingrediencí, které jsou navíc přidávány v různém skupenství – od sušených, přes extrakty až po přírodní aromata.“

Birell Botanicals reaguje na současný trend zdravého životního stylu a jeho chuť je typická pozvolným vynikáním jednotlivých ingrediencí, které se do nápoje přidávají postupně během varného procesu. Čistě přírodní nápoj poslouží jako příjemné osvěžení během náročného dne v práci i při zasloužené chvíli odpočinku. Navíc je díky nižší koncentraci obsaženého cukru než u podobných sladkých nealkoholických nápojů a limonád skvělou volbou i pro ty, kteří si hlídají svůj jídelníček.

Birell Botanicals – charakteristika prvních dvou příchutí

Birell Botanicals Bezový květ s tymiánem a citronem obsahuje přírodní esence a výtažky z květu bezu černého, v lidovém léčitelství oceňovaného pro svou účinnost při horečkách a zánětech. Tymián je známý jako silné a účinné antiseptikum při bolestech v krku a je vhodný také při střevních obtížích. Citron doplňuje tuto kombinaci bylin nejen chuťově, ale známy jsou i jeho účinky na imunitní systém a obranyschopnost, pomáhá při zažívání a zvyšuje výkonnost. Citron je bohatým zdrojem vitaminu C.

Birell Botanicals Zelený čaj s jasmínem a bergamotem obsahuje přírodní esence a výtažky zeleného čaje, který krom jiného posiluje organismus a chrání ho před nachlazením. Květy jasmínu uvolňují napětí, neklid a úzkost. Bergamot chuťově doplňuje předchozí ingredience a celkově zklidňuje organismus a působí jako antidepresivum.

 Birell Botanicals_jablko, heřmánek, zázvor

Vyzkoušejte chutné osvěžení plné přírodních ingrediencí. Birell Botanicals Jablko se zázvorem a heřmánkem lze zakoupit v praktické plechovce o objemu 400 ml. K dostání je v běžné maloobchodní síti za doporučenou prodejní cenu 19,90 Kč.

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Plzeňský Prazdroj