ijournal.cz

Známe první semifinalistky Miss České republiky 2023

red Zdroj: Miss České republiky 21.5.2023 Společenské akce a události

Na začátku května začala série castingů pro výběr nejkrásnější dívky ročníku 2023. Z prvního castingu porota vybrala celkem deset semifinalistek. Rozhodování bylo obtížné, protože všechny dívky, které přišly bojovat o postup do semifinále, byly velmi krásné.

 foto semifinalistky


Castingy jsou jako každý rok tradičně neveřejné. Z pozvaných dívek porota vybrala na konci dne celkem deset semifinalistek. V porotě seděla také Miss Sympatie 2022 Natálie Kovářová, která vzpomíná na svůj loňský casting: „Musím říct, že jsem byla mile překvapena, organizační tým byl skvělý, usmívali se na nás, byli milí a vše nám hezky vysvětlili. Letos jsem seděla na té druhé straně a měla těžkou úlohu vybrat postupující dívky. Třeba již nyní je mezi nimi nová Miss České republiky.

 

A jaké dívky tedy postoupily? Seznamte se s nimi:

Marie Ančerlová, 28letá asistentka pedagoga z Prahy

Valentýna Čevelová, 18letá studentka z Hovoran

Francesca Ferraiuolo, 18letá studentka z Větrušic u obce Kly

Anna Gregušová, 20letá studentka z Holešova

Hana Horáková, 18letá studentka z Prahy

Anna Marie Hroníčková, 21letá studentka z České Třebové

Eliška Písařová, 21letá studentka z Přelouče

Tereza Struminská, 18letá studentka z Ostravy

Diana Surovčíková, 19letá studentka ze Vsetína

Veronika Zajícová, 19letá studentka z Krnova

 

Další casting proběhne 2. června v Comfort Hotel Prague City East. Detaily o něm najdete již brzy na webu Miss České republiky www.miss-ceske-republiky.cz a na sociálních sítích soutěže. Krásné dívky, které splňují pravidla pro účast v soutěži, mají stále možnost se přihlásit a již za dva týdny se pokusit stát dalšími semifinalistkami.

Stejně jako v předchozích letech je i letošní ročník Miss České republiky spojen s dobročinnou akcí Počítače dětem. První semifinalistky už se do projektu zapojily a připravují se na zajištění a předání počítačů dětem do rodin, které jsou v nouzi. Spolupráce na projektu a postoj k dobročinnosti jsou jedněmi z kritérií, která semifinalistky mohou posunout do dalšího kola.

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Miss České republiky