ijournal.cz

Známé osobnosti prozradily, s čím si jejich děti nejvíce vyhrají

red Zdroj: Kidtown 14.11.2018 Pro děti, Společenské akce a události

Tam kde se sejde větší množství známých celebrit se svými ratolestmi je vždy o rozruch a zábavu postaráno. A to platilo i na slavnostním otevření hračkářství Kidtown, kde děti najdou jenom chytré hračky, které je motivují k vlastnímu experimentování.

akce v hračkářství

Ke svým narozeninám si hračkářství Kidtown nadělilo druhou pobočku na pražských Vinohradech, kterou s pomocí dětí známých osobností slavnostně otevřelo. Rodičům se to před Vánoci hodilo, neodešli s prázdnou. Někdo dárky využije až pod stromeček, ale někteří jsou vzorní a mají už dávno nakoupeno.

EtzlerHerec Mirek Etzler přišel s partnerkou a čtyřměsíčním synkem. „Helena nerada vybírá dárky na internetu, chce si vše osahat a vyzkoušet. Rádi jsme přijali pozvání a využili tak právě možnosti všechny hračky vidět v akci“, pochvaloval si prodejnu Kidtown.

 

Agáta Hanychová  přivedla syna, který letos nastoupil do první třídy: „Kryšpín je trošku rozladěný, nejsou tady žádní Pokémoni“, smála se Agáta. Nakonec ale odcházel s krabičkou chytré hmoty a byl moc spokojený.

Putty hmotou byla nadšena i dvojčata Štěpánky Duchkové. „Asi jim to připomíná sliz, který je momentálně baví nejvíc, dokonce si ho v posledních týdnech denně vyrábějí sami. Tato činnost je viditelná i na koberci a na sedačce v dětském pokoji, máme ho snad všude“, posteskla si Štěpánka.


S dcerkou Jasmínou se zastavila Kristina Kloubková. Pojaly návštěvu hračkářství jako svoji dámskou jízdu. „Jasmínka si moc užívá, když vyrazíme takhle spolu“, usmívala se Kristina.

 Kloubková

Kristýna Janáčková vzala na slavnostní otevření i svého muže a samozřejmě syna Luise. „Luis je náš malý vědec“, nejvíce ho zaujala sada válečků s barevným olejem.

Podívat se přišel i herec Saša Rašilov s dcerkou Maruškou, té se ale ze všech těch hraček nejvíce líbila balónková výzdoba. Stejně tak vedly prim balónky u syna Evy Jasanovské, Adrianka. Dcera Anička si zase zamilovala koš s kopacími míči. Tam se uvelebila a zůstala skoro po celou dobu návštěvy.

 Rašilov

Zastavila se také spisovatelka Radka Třeštíková se synkem Jonatanem.“Občas s dětmi zajdu do Kidtownu na Praze 6, mají to tam rády, tak jsme přišli okouknout i nového bratříčka“.

Třeštíková

Celá párty se nesla v komorní a přátelské atmosféře. Všem se nová prodejna líbila a u dětí platilo pořekadlo, kdo si hraje nezlobí.

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Kidtown