ijournal.cz

Perwoll Passion for Fashion následuje nejnovější módní trendy

red Zdroj: www.perewoll.cz 13.11.2018 Hi-tech a bydlení

Odvážné geometrické vzory dominují v posledních módních trendech. Ve své limitované edicí pracích prostředků Perwoll Passion for Fashion 7.0 se proto Perwoll inspiroval právě geometrickými tvary, které se šíří po přehlídkových molech po celé Evropě. Seznamte se s Perwoll Passion for Fashion 7.0.

PERWOLL_vizual Passion for Fashion

Od roku 2012 vydává Perwoll každoročně svou oblíbenou limitovanou edici „Passion for Fashion“, která přináší ty nejnovější módní trendy. Letos na podzim se můžete těšit z nové verze Perwoll Limited Edition 7.0, tentokrát v netradičním obalu plným geometrických vzorů, které osloví všechny módní nadšence.

Perwoll_Black limited edition_900mlPerwoll_Color_limited edition_900mlTato limitovaná edice je k dispozici ve dvou variantách – Black & Fiber a Color & Fiber. Tuto novinku rozhodně nepřehlédnete! Perwoll Black & Fiber Limited edition je k dostání v elegantní černé láhvi s modrými a černo-bílými geometrickými vzory s luxusním zlatým víčkem. Zatímco Perwoll Color & Fiber Limited edition bude zářit s okouzlujícím pestrým vícebarevným designem na jasně červené lahvi se zlatým víčkem.

Jedinečná receptura Perwoll renew Advanced Effect se postará o vaše oblíbené oblečení tak, že bude opět jako nové. Díky působení aktivních složek, Perwoll pomáhá vyhlazovat roztřepená vlákna, čímž zachovává barvy zářivé i po několika praní. Vraťte krásu vašim šatům s Perwoll renew Advanced Effect.

Perwoll Pashion for Fashion limitované edice jsou k dispozici v lahvích o objemu 900ml, 1,8 l a 2,7 l. Maloobchodní cena balení 900ml činí 119 Kč.

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: www.perewoll.cz