ijournal.cz

Získejte oslnivé čisté nádobí i bez předmývání díky výhře v soutěži o produkty zn. Finish

red Zdroj: Finish 25.10.2023 Soutěže

Kapsle Finish Ultimate Plus All in 1 pro naprostou čistotu a diamantový lesk vždy hned napoprvé. Jedná se o vůbec první kapsli s technologií CYCLESYNC™ s postupným uvolňováním. Pokročilé složení si poradí i s odolnými skvrnami bez nutnosti předmývat a přináší 4 akce v průběhu celého mycího cyklu. Kapsle chrání a pečují o skleněné nádobí a příbory a udržují jejich lesk s každým mytím. Značka Finish je vázána slibem ochrany vodních zdrojů, a proto je jejím cílem minimalizace ekologické stopy, kterou zanechávají produkty a jejich balení. Každá kapsle je vyrobena z biologicky odbouratelné fólie se 100 % rozpustností ve vodě. Chemická zátěž kapslí je o 15 % nižší v porovnání s tabletami Finish Power All in 1. Celé balení je recyklovatelné.

ULTIMATE_PLUS_B+_Pack_in_situ_FreshFinish Ultimate Plus All in 1 LemonFinish Ultimate Plus All in 1 Fresh

Finish Ultimate Plus All in 1 LemonDoporučená maloobchodní cena je od 239 Kč.

 


Vyhrajte balíčky produktů Finish pro myčky nádobí. Každý v hodnotě 1000 Kč! Perfektní výsledky bez nutnosti předmývat? S kapslemi Finish Ultimate Plus All in 1 máte naprostou čistotu zaručenou. Poradí si i s odolnými skvrnami. Nová generace kapslí jako úplně první přináší technologii, která uvolňuje složky postupně pro maximální účinnost. Finish čistič zase udrží vaši myčku hygienicky čistou a s leštidlem budete mít nádobí bez šmouh či zaschlých kapek. 
 
Finish_tekutý_čistič_myčky_250ml_lemon
Chcete vyzkoušet sílu produktů Finish?
Zapojte se do soutěže a odpovězte na soutěžní otázku: Nová technologie kapslí umožňuje

a) odstranění až měsíc zaschlých nečistot
b) postupné rozpouštění pro maximální účinnost
c) rozpuštění umělých hmot 
 

Více o značce a produktech Finish najdete na webu https://www.finishinfo.cz/ 

Svou odpověď, prosíme, pošlete do 4. listopadu 2023 půlnoci na e-mailovou adresu: redakce@ijournal.cz. Do předmětu uveďte Soutěž – Finish. Vylosované výherce budeme kontaktovat emailem s podrobnostmi o zaslání výhry.

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Finish