ijournal.cz

Zhubněte bez hladovění. Vyhrajte Ketomix balíček a vyzkoušejte, co opravdu funguje

red Zdroj: Ketomix 28.7.2021 Soutěže
Kabáty a svetry, které dokáží zakrýt problémové partie, nahradila s příchodem teplého počasí tílka, kraťasy a šaty. Pod těmi ale stěží schováte kila navíc, která vás možná trápí. Drastické diety mnohdy pomohou zhubnout v krátkém čase, ale hned, jak začnete jíst, se vám kila vrátí. Hladovka prostě nic neřeší.

Pizza 

DIETA V LÉTĚ? PROČ NE?

Léto je ideální dobou pro hubnutí. Více pohybu, dobré nálady i času, který máte sami pro sebe. To poslední, co ale chcete v létě dělat, je trávit čas vyva­řováním jídel a počítáním kalorií. Obzvlášť, pokud se chystáte někam na cesty. Ideálním řešením je tak KetoMix. Dietní programy, se kterými budete hubnout s chutí a plným žaludkem. KetoMix jídla jsou nutričně vyvážená, neobsahují chemické přísady ani přidané glutamáty a připraveny je budete mít za pár minut. A kdyby vás přeci jenom honila mlsná, bez obav si můžete dát i KetoMix chipsy, dezerty nebo čokoládu. 

Chleb, pečivo, vino 

JÍDLO JE 70 % ÚSPĚCHU

Pokud chcete zhubnout, musíte jíst pravidelně, hlídat si pitný režim a hlavně sledovat, co, kdy a kolik toho jíte. To je pro mnoho lidí složité a tak běžné způsoby hubnutí často vzdávají. KetoMix nabízí jednodušší řešení, které je ověřené a funguje. Jídla na celou dobu vaší diety dorazí až k vám domů a na vás už bude jen začít. S KetoMi­xem zhubnete rychle, bezbolestně a trvale.

 

JAK TO FUNGUJE?

Aby vaše tělo správně fungovalo, potřebuje vyvážený příjem makroživin – tedy proteinů (bílkovin), sacharidů (cukrů) a tuků. Když mu ale jednu makroživinu omezíte, konkrétně sacharidy, je nuceno ji něčím nahradit. Jinak by nemělo energii. A tak automaticky přejde do stavu ketózy. Sacharidy nahradí ketony, které si vyrobí z vlastních tukových zásob. Vy začnete hubnout, aniž byste pro to museli dělat cokoli jiného. A právě na tomto principu KetoMix dieta funguje. Hubnutí s KetoMixem je tak rychlé a pohodlné.

 

KETOMIX DIETA – PLNÉ MENU VČETNĚ DEZERTU  

Většina lidí, pokud se rozhoduje o tom, zda chce hubnout, automaticky očekává restrikce v jídel­níčku. A možná i proto s redukcí své váhy otálí. S KetoMix dietou ale budete jíst 5x denně a přitom hubnout a ještě si pochutnáte.  V nabídce více než stovky KetoMix jídel a nápojů, najdete proteinové koktejly, kaše, pudinky, omelety, palačinky, sušené maso a nejrůznější druhy po­lévek. S proteinovým pečivem nebo těstovinami se při této dietě nemusíte vzdávat ani oblíbených příloh. Chuť na sladké zaženete perníkem, sušenkou, tyčinkou, čokoládou nebo zmrzlinou. Dovolit si můžete dokonce i jednu sklenku KetoMix vína denně.

 Asijska_polevka_se_zazvorem_a_koriandrem


PORADENSTVÍ PO CELOU DOBU KETOMIX DIETY

Někdy není snadné se v přemíře informací zorientovat. Výži­vové poradkyně KetoMix jsou proto k dispozici každý den od osmé ráno do jedenácté večer – na telefonu, e-mailu nebo na chatu, který najdete na stránkách www.ketomix.cz. Velmi rády zodpoví veškeré dotazy a poradí i v těch nejzáludnějších oblastech.SOUTĚŽ O LETNÍ OSVĚŽUJÍCÍ BALÍČEK ZMRZLIN A TOPPINGŮ KETOMIX

Mlsat bez výčitek a osvěžit si horké letní dny můžete s KetoMix vanilkovou nebo čokoládovou zmrzlinou BEZ cukru. Stačí ji namixovat se smetanou a bílým jogurtem. Vyberte si svůj oblíbený nízkosacharidový topping, kterým si hotovou zmrzlinu polijete. Bude to slaný karamel nebo čokoláda? My doporučujeme kombinaci čokoládová zmrzlina se slaným karamelem, a na vanilku se budou vždy hodit oba toppingy.

zmrzlina_vanilkova_cokoladova

Tři z vás mohou vyhrát letní osvěžující balíček KetoMix, ve kterém najdete vanilkovou a čokoládovou zmrzlinu s toppingy a KetoMix originálním šejkrem!

letni balicek

Soutěžní otázka: Kolik ml vody je potřeba k přípravě Asijské polévky?

a) 50
b) 150
c) 200

Správnou odpověď, prosíme, pošlete do 6. srpna 2021 půlnoci na e-mailovou adresu: redakce@ijournal.cz. Do předmětu uveďte Soutěž – KETOMIX. Výherce budeme kontaktovat emailem s podrobnostmi o zaslání/předání výhry.

Pokud ale na výhru přeci jen nechcete čekat, zmrzliny i toppingy najdete www.ketomix.cz.

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Ketomix