ijournal.cz

Zatočte s žízní bez výčitek! Jsou tu ovocné ledové čaje TEEKANNE Fresh s 0 % kalorií, které můžete nyní vyhrát

red Zdroj: TEEKANNE 1.8.2022 Soutěže

Chcete zahnat žízeň chutně a bez kalorií? TEEKANNE má pro vás senzační Fresh Ice Tea, čajový nápoj bez cukru s tou nejlepší chutí ovoce. Praktická 0,5litrová lahev je ideální na cesty, takže se můžete příjemně občerstvit třeba u vody, na výletě nebo kdekoli, kde vás přepadne touha po pořádném ovocném osvěžení.

Ledové čaje od TEEKANNE jsou 100% přírodní a zároveň obsahují 0 % cukru a 0 % kalorií, takže stačí otevřít víčko a zatočit s žízní chutně a naprosto bez výčitek.


Zkusit můžete třeba Fresh Ice Tea Pomegranate & Peach s chutí granátového jablka a broskve. Sladké tóny exotického ovoce se perfektně doplňují s  ovocno-bylinným čajem a dohromady tvoří skvělý drink pro všechny, kdo rádi objevují nové chuťové zážitky.

Díky TEEKANNE Fresh Ice Tea Pfirsich pocítíte, jak dokonale souzní chuť broskve s černým čajem. Jednoduchá, ale intenzivně osvěžující kombinace broskvové šťávy a nálevu z černého a bylinného čaje vás zaručeně příjemně překvapí.

Stejně tak se přesvědčíte, že tradiční černý čaj s citronem nepatří jen k dlouhým zimním večerům. Jeho ledovou verzi TEEKANNE Fresh Ice Tea Lemon si zamilujete po prvním doušku. Černý a bylinný čaj s citronovou šťávou v lahvi si můžete dát jen tak, nebo si do sklenice přihodit pár kostek ledu pro absolutní ledové potěšení.

TeekanneObjevte i další chutě čajů Teekanne nebo vyzkoušejte čajové recepty. Pro více informací a tipů navštivte http://www.teekanne.cz.

Ovocné čaje TEEKANNE Fresh Ice Tea jsou k dostání za cenu 29,90 Kč.

Vyhrajte kombinaci lahodných čajů v 0,5 litrové PET lahvi, stačí odpovědět na otázku, jak dlouho působí značka Teekanne ve světě?

více než:
a) 58 let
b) 95 let
c) 130 let

Správnou odpověď, prosíme, pošlete do 10. srpna 2022 půlnoci na e-mailovou adresu: redakce@ijournal.cz. Do předmětu uveďte Soutěž – Teekanne. Výherce budeme kontaktovat emailem s podrobnostmi o zaslání nebo předání výhry.

 

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: TEEKANNE