ijournal.cz

Vyhrajte novinku Eclat Nuit od Oriflame a zahalte se do svůdných tónů pařížské elegance

1.3.2022 Soutěže

Probuďte v sobě pověstný francouzský šarm, zahalte se do elegantní a smyslné vůně. Francie proslula jako kolébka parfumérů a Francouzská společnost parfumérů přišla jako první v roce 1984 s oficiální klasifikací vůní. Ty se dělí do sedmi základních skupin – citrusy, květinové, fougére, dřevo, ambra, chypre a kůže. Poslední dvě jmenované se ukrývají i v nových parfémovaných vodách Eclat Nuit pro něho a pro ni od Oriflame. Správně zvolená vůně váš večer promění v ještě jiskřivější a smyslnější. Kupříkladu jasmín, král květin, stimuluje pocit harmonie a štěstí a poskytuje afrodiziakální a podmanivé aroma. Květy jasmínu je třeba sbírat těsně před úsvitem, kdy je jejich vůně nejkrásnější a nejsilnější. Afrodiziakální účinky má také vůně pačuli, která se vyznačuje bezpočtem podob v závislosti na ostatních ingrediencích. Zkrátka tak trochu jako žena. Mužné tóny luxusní černé kůže ještě více navodí kouzlo noční Paříže a takový bergamot pomáhá odnést trápení a zbavuje starostí.


EclatEclatParfémová voda Eclat Nuit od Oriflame for Her and for Him

Osvětlená noční Paříž a v ní jen ona a on, vzduch naplněný smyslností a láskou. Přesně takovouto romantickou atmosféru pocítíte pokaždé, když se zahalíte do svůdných tónů nové elegantní vůně Eclat Nuit od Oriflame. Dámská chypre květinová vůně vyzařuje moderní šarm a podtrhne vaši ženskost. Jasmínové srdce doplněné intenzivním akordem neodolatelných bílých květů otevírá dveře smyslnosti a naplňuje vzduch jiskřivou energií.

Pařížskou noc oděnou do temného sametu odráží pánská parfémovaná voda, jejíž srdce tvoří tóny černé kůže. Tuto esenci luxusu doplňuje podmanivá vůně rozmarýnu, bergamotu a pelargonie. Prožijte díky novým vůním Eclat Nuit pro něho a pro ni kouzlo pařížské noci, ať už jste kdekoliv.


Oriflame EclatVyhrajte novinku Eclat Nuit od Oriflame v dámském nebo pánském provedení.


Soutěžní otázka:
Jaké tóny v sobě skrývá nová parfémovaná voda Eclat Nuit for Her?

a)      Borůvky, jasmín, pačuli

b)     Bergamot, bílé fialky, cedrové dřevo

c)      Pelargonie, pomerančové kvítky, pačuliOdpovězte na soutěžní otázku a správnou odpověď pošlete do 10. března 2022 půlnoci na e-mailovou adresu: redakce@ijournal.cz. Do předmětu uveďte Soutěž – Oriflame. Výherce budeme kontaktovat emailem s podrobnostmi o zaslání výhry.

Více informací o produktech najdete na e-shopu oriflame.cz.

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor