ijournal.cz

Hobby pořady vstupují do jarní sezony premiérovými díly. RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ v nové podobě

red Zdroj: TV Prima 1.3.2022 TV

Oblíbené hobby pořady televize Prima zahájí v neděli 6. března svou jarní sezonu premiérovými díly. Libovky Pepy Libického i Vychytávky Ládi Hrušky si do nových dílů připravily pro své diváky několik novinek. RECEPTÁŘEM PRIMA NÁPADŮ bude nově provázet moderátorská dvojice Oldřich Navrátil a Eva Borská, pořad osvěží i atraktivní rubriky a nové tváře.

Nejdéle vysílaný český hobby pořad RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ vstoupí do nové sezony pod taktovkou moderátorské dvojice. Oldřicha Navrátila, který magazínem provází od podzimu 2018, doplní na postu moderátorky Eva Borská. Ta se v pořadu objevila poprvé na podzim 2020 v roli redaktorky, a diváci ji tak dobře znají. Bok po boku se nová dvojice objevila už loni při příležitosti výročí dvaceti let pořadu na obrazovkách televize Prima.

Moderátorská_dvojice_Borská,_Navrátil

Pořad nabídne i nové tváře, a to na redaktorských postech. „Parťáky od fochu“ přizve ve stejnojmenné rubrice dobře známá Markéta Mayerová, a z úst kovaných řemeslníků se tak divák dozví nejen spoustu zajímavostí, ale i praktických rad, které v se v domácnosti hodí každému. Zahradnice Radka Votavová bude diváky pravidelně zvát do „Nezkrotné zahrady“, která se stane rájem pro milovníky džungloidního stylu plného pohodlí, krásy, jídla i zdraví. Fenoménem současné doby, tedy efektivním pořizováním surovin a jejich bezezbytkového využití, provede v rubrice „Beze ztrát“ Luboš Rychvalský.

Těšit se mohou diváci i na stálice pořadu – zahrádkářskou poradnu s Lídou Duškovou a Honzou Kopřivou, veterinární poradnu s Míšou Riedlovou, kutilskou rubriku Na Míru s Mírou Noskem nebo Tajemství domova přímo s moderátorkou Evou Borskou. Pro všechny diváky je pak v pořadu napříč celou jarní sezonou připravena soutěž o efektní a praktické osázení balkonu, terasy či předzahrádky.

Libovky Pepy Libického se představí ve známém modelu, a každý jejich díl tak nabídne jeden větší kutilský projekt. Pokračovat bude přestavba letního sídla, kde se Pepa pustí do obkladů v koupelně i na stěnách v obytné části. Vyrábět se bude i designové schodiště. Mimo letní sídlo předvede Pepa také výrobu konferenčního stolku, stylového kontejneru pod pracovní stůl či montáž terasových dveří nebo renovaci altánku. V zahradě si postaví i bylinkovou spirálu. V rubrice Minutový manžel pak přinese celou řadu tipů a triků na drobné domácí opravy, které ocení opravdu každý. Od vyřešení problému se zavzdušněným topením, přes různé opravy lepením předmětů, až po zajímavé techniky, které zkrášlí byt či dům.

Pepa_se_pustí_třeba_i_do_výroby_kontejneru_pod_pracovní_stůl

Vychytávky Ládi Hrušky nabídnou opět divácky prověřené a oblíbené rubriky – Láďovu domácí lékárnu, Rodinné stříbro na talíři nebo Láďův recept na závěr. Diváci se samozřejmě dočkají i návodů z dílny, nejen té Láďovy, ale i od šikovných kutilů, kteří své výtvory do pořadu přihlásili. Z jejich řad vzejde na konci sezony opět Prima kutil, na kterého čekají nejrůznější vychytané ceny. Novinkou letošního jara je, že v soutěži Prima kutil se objeví i mnoho šikovných žen. 

Láďova_domácí_lékárna

Hobby pořady patří k divácky oblíbeným stálicím televize Prima. Nejúspěšnější epizody loňské sezony zaznamenaly všechny tři pořady v neděli 2. května. RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ přilákal v CS 15+ 467 000 diváků (share 19,91 %). Jen o pár tisíc diváků méně, konkrétně 460 000 (share 18,92 %), sledovalo v totožné cílové skupině Libovky Pepy Libického. Rekordní Vychytávky Ládi Hrušky si pak nenechalo ujít 427 000 diváků (share 16,93 %).

 

Zdroj: ATO – Nielsen Admosphere, živě + TS0-3, CS 15+, rok 2021, ke dni 24. 1. 2022

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: TV Prima