ijournal.cz

Vyhrajte koktejl s L-Karnitinem pro rychlejší hubnutí

red Zdroj: www.ketomix.cz 22.9.2021 Soutěže

Novinka od KetoMix – proteinový koktejl obohacený o L-karnitin. Stejně jako ostatní KetoMix koktejly je i tento snadný a rychlý na přípravu, skvěle zasytí a kromě kvalitního proteinu dodá tělu také důležitou vlákninu, vitamíny a minerální látky. Obsahuje navíc lyofilizované ovoce a L-karnitin, který podporuje hubnutí.

Koktejly_boruvka_ananas_pistacie_karamel

Proteinové koktejly už dávno nejsou jen stravou pro sportovce. Výzkumy značky KetoMix ukazují, že se staly běžnou součástí jídelníčku a to právě proto, že jsou rychle připravené a jsou plnohodnotným jídlem.

Pokud ovšem chcete s pomocí proteinových koktejlů hubnout, musíte si dávat pozor na jejich složení. Většina z nich obsahuje vysoké množství sacharidů. KetoMix proteinové koktejly mají naopak jejich obsah snížený, na chuti to ale nepoznáte.

Koktejly_vanilka + malina,jahoda,banan

Kromě procenta sacharidů je potřeba si u proteinových koktejlů hlídat i jejich další složení. Měly by obsahovat minerální látky, vitamíny a vlákninu. Naopak by neměly obsahovat žádné škodlivé chemické látky. Jen tak vašemu tělu nebude nic chybět nebo škodit.

KetoMix nízkosacharidové koktejly jsou dlouhodobě hodnoceny jako nejlepší na trhu. Nový bezlepkový koktejl obohacený o L-karnitin má mnoho zdravotních benefitů a pomáhá k ještě rychlejší redukci váhy.

koktejl_vanilka_malina 

Proč pít KetoMix koktejl s L-karnitinem:

  • Jde o výborné proteinové jídlo, které máte připravené za pár vteřin a zasytí vás na dlouhou dobu. Je tedy skvělý pro všechny, kteří nemají čas.
  • Kromě toho ale, díky obsahu L-karnitinu, dodá vašemu tělu i energii, podpoří váš metabolismus a tak urychlí i proces hubnutí.
  • L-karnitin potlačuje chuť k jídlu a pomáhá zabraňovat ukládání tuků.
  • Má pozitivní vliv i na fungování mozku a pomáhá lépe se soustředit a vnímat.
  • Funguje jako antioxidant, takže zabraňuje poškozování zdravých buněk volnými radikály, čímž posiluje obranyschopnost těla.

 

O nové KetoMix koktejly si nyní můžete zasoutěžit. Stačí správně zodpovědět soutěžní otázku. Nápovědu na ni najdete na stránkách www.ketomix.cz

 L–karnitin koktejly balicek

Soutěžní otázka:

KetoMix Proteinový koktejl obohacený o L-Karnitin je nabízen ve kterých třech příchutích?

 

a) vanilka-jahoda, vanilka-marcipán, vanilka-malina

b) vanilka-jahoda, vanilka-malina, čokoláda-banán

c) vanilka-pistácie, vanilka-limetka, čokoláda-malina

Správnou odpověď, prosíme, pošlete do 2. října 2021 půlnoci na e-mailovou adresu: redakce@ijournal.cz. Do předmětu uveďte Soutěž – KetoMix. Výherce budeme kontaktovat emailem s podrobnostmi o zaslání/předání výhry.

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: www.ketomix.cz