ijournal.cz

Chuť jíst, chuť vařit, chuť sportovat, chuť relaxovat, chuť žít. Jaké jsou ty vaše chutě ?

red Zdroj: Jarmark chutí 21.9.2021 Aktuality a pozvánky

Přijďte v pátek 24. září 2021 na Jarmark chutí, na kolonádu domu kultury Teplice

pozvánka

Připraveny jsou pro vás přednášky o výživě, trhy se zajímavými produkty a bohatý doprovodný program, vaření na podiu s Markétou Hrubešovou.

Více na www.jarmarkchuti.cz

 

Jarmark chutí

„Přibližně dva roky přemýšlíme jak vybrané přednášky od odborníků z konferencí Výživa a zdraví, které se konají již 25 let v Teplicích, předat veřejnosti a především mladé generaci vhodnou formou. Tato doba nás přesvědčuje o tom, že je nutné vzdělávání ve výživě a zdraví. A proto jsme se rozhodli uspořádat první ročník „Jarmarku chutí“ touto cestou. Nebude to jen o chuti jíst, ale i sportovat, cestovat, relaxovat, vzdělávat se ….. v tuto chvíli máme cca 27 chutí a stále doplňujeme“, zaznělo od organizátorů akce a dodávají „Uzavřeli jsme spolupráci s 3. lékařskou fakultou Univerzity Karlovy Praha, UJEP Ústí nad Labem, ZÚ Ústí nad Labem, Státním zdravotním ústavem Praha. Chceme mít silné zastoupení odborníků a propojit širokou veřejnost přímo s přednášejícími „.

Jarmark chutí Teplice -přednášky

Akce je určena pro širokou veřejnost. Je rozdělena na 2 části. V Kolonádě domu kultury, kde budou umístěné stánky partnerů. A v kinosále, kde budou od 10.00 hod. probíhat přednášky, které jsou v dopolední části určené především pro střední školy a vysoké školy zaměřené na zdraví, zdravou stravu a v té odpolední části pro širokou veřejnost.

Akce bude doplněna o doprovodný program: Vaření na pódiu s Markétou Hrubešovou, měření základních tělesných parametrů, cholesterolu, soutěže pro děti o zdravé stravě, sportovní soutěže, …

Jarmark chutí Teplice

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Jarmark chutí