ijournal.cz

V La Palubě si každý přijde na své. Přesvědčte se na vlastní chuť!

-eso- Zdroj: foto: La Paluba 26.9.2016 Společenské akce a události
VIP hosty, kamarády a přátele, celebrity i pozvaná média u příležitosti nedávného slavnostního otevření restaurace La Paluba s představením podzimní nabídky, spojila společná záliba k vynikajícímu jídlu francouzské nebo italské kuchyně a neméně luxusnímu vínu či drinkům. Kromě toho je tamní restaurace vyhlášená svou skvělou pizzou, která, připravovaná přímo v kamenné peci před zraky hostů, celý tento večer na dálku provoněla.

dort
Mezi přítomnými na začátku akce nastalo pozdvižení, když se mezi nimi neočekávaně objevil muzikant Ladislav Štaidl doprovázený partnerkou Michaelou a se svým synem Arturem. Oba Štaidlové totiž podobným večírkům neholdují, ale podle jejich blažených výrazů ve tváři jim atmosféra sedla. Příležitost dobře se pobavit s přáteli neodmítli herec Jiří Krampol s manželkou Hanou nebo moderátor Patrik Hezucký s přítelkyní Nikolou, dále Felix Slováček, Sagvan Tofi. Trenér David Huf v průběhu večera přestřihl pásku nového fitka, které je součástí objektu.

štaidlovi
otec a syn
celebrity
slováček
tofi
páska
Modelky Kateřina Kornová, Kateřina Průšová, vítězka reality show Hotel Paradise 
Nela Slováková, Mahulena Bočanová nebo moderátorka Veronika Farářová i Lenka Špillarová zavítaly do Kolovrat single. S kamarádkami je přeci taky dobře. Navíc Lenka večer moderovala s Bořkem Slezáčkem, tudíž měla o program většinu času postaráno. 

bočanová 
špillarová
průšová
kornová
La Paluba je rodinná restaurace v klidném a příjemném prostředí Prahy Kolovrat. Kapacita je téměř 80 míst k sezení. Venkovní krytá terasa je s 50 místy k sezení. Vnitřní prostory jsou orientovány do „L“ takže přirozeně vytvářejí jakýsi otevřený salonek, který skýtá soukromí. Pro děti a jejich rodiče je připravený hrací koutek. A na dámských toaletách naleznete jak přebalovací pult, tak i malé dětské WC. Restaurace je skvělé místo na rodinné oslavy, svatební hostiny, večírky, ale i firemní akce, prezentace či
teambuildingy. 

Otevírací doba: Pondělí – Neděle 11-23 hodin

Pod Zastávkou 505/1, Praha – Kolovraty

www.lapaluba.czLíbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

-eso-

Zdroj: foto: La Paluba