ijournal.cz

Colmar – sportovní a stylové oblečení inspirované italským designem v nadcházející sezóně

red Zdroj: Colmar 26.9.2016 Móda, obuv, doplňky

Colmar Originals: Inspirace digitálním světem

Nové modely vytvořené pro sezónu Podzim-zima 2016 jsou inspirovány samuraji digitálního věku: webovými bojovníky, kteří nás seznamují s futuristickou, vymezenou a osobitou kolekcí.

Dámská kolekce

Kolekce městské módy Colmar Originals pro nadcházející sezónu se zaměřila na trendy kousky vyrobené z materiálů a střihů, které dodávají modelům eleganci a specifický charakter inspirovaných futuristickými prvky a digitálním světem. Základní syté barvy jsou pak pozadím pro různé kombinace těchto prvků.

n_1n_11n_7

n_3Neopren, který byl v minulosti využíván pouze ve sportovních kolekcích je nyní ve spojení s klasickými materiály netradičně kombinován. V kolekci nalezneme spoustu netradičních prvků: trendy dlouhé a krátké sáčka, přírodní kožešiny s postupným barevným stínováním s 3D síťovinou. Šaty z vlněných tkanin jsou stylizovány do elegantních kabátků a jako sexy doplněk jsou nově v kolekci zařazeny duhové punčochy. Dominantní barvy jsou černá, bílá a stříbrná společně se žlutou, červenou a modrou.
n_2048e_4qy n_2127_8ql n_2130_1qm(1) n_2130_1qm n_3441_4ql


Hitem zimní kolekce Colmar Originals  jsou neotřele výrazné bundy z reflexních materiálů v pánském i dámském provedení. Svrchní oděvy umožňují odnímat jednotlivé barevné vložky v závislosti na kolísání venkovní teploty. Kolekci doplňují prošívané mikiny s tištěným nebo plastickým logem, nebo netradičně řešené neoprenové šaty a svetry s hrubým pleteným vzorem. Bonusem kolekce jsou vyztužené motorkářské modely křiváků a zateplené sukně.

 n_2062_1qz n_2063_3qz n_2066_9qo n_9071_3qn n_4980_6qo


Pánská kolekce

Pánská kolekce Colmar Originals osobitě vyjadřuje aktuální náladu letošní sezóny. Exkluzivně a netradičně spojuje peří s neoprenem, kabát s všitou vlnou či minimalistické kousky z technického matného materiálu s lepenými švy – to vše propůjčuje modelům vysoce technický vzhled. Kožené bundy inspirované motorkářským stylem jsou jednoznačně nejvýraznějším prvkem celé kolekce. 

n_6
n_9
n_10n_2

Lyžařská kolekce Colmar: Přichází nová éra

Nová lyžařská kolekce Colmar přináší novou kolekci modelů inspirovanou japonskou filosofií Kai Zen, tedy průběžného vylepšování pomocí malých změn. Letošní modely jsou opět založeny a designovány dle esence značky, jejíž DNA je postaveno již 93 let na čtyřech pilířích: na sportu, designu, inovaci a historii rodinného podniku.

Colmar Canada 2016

Aktuální lyžařská kolekce pro příští zimu rozděluje oblečení podle typu použití na alpské lyžování, na  free-riding a na outdoor. Barevná paleta je orientována na základní odstíny. Ve spojení s odstíny jasnějšími tvoří modely, které se mezi sebou snadno kombinují. Dominující barvy jsou bílá, černá, šedá, žlutá, červená a modrá pro lyžaře, výraznější barvy jako je oranžová a zelená jsou určeny pro free-riding a outdoor.

Colmar_Women_4 

Oslava legendárních svahů i hlubokého prašanu

n_1020_2pqn_1303_1qtObdiv k proslulým svahům i úcta k sportovním šampionům minulosti a současnosti, dovedla Colmar k rozhodnutí dát každé bundě přesné označení, které definuje její použití, technické a konstrukční prvky. Například řada 3-Tre symbolizuje silné pouto mezi značkou Colmar a lyžařským střediskem Madonna di Campiglio. Řada je inspirována historií soutěže 3TRE- Audi Fis Ski World Cup. Velmi zajímavé jsou pánské i dámské bundy, jejichž základ tvoří tři barvy se dvěma barevnými pruhy, které začínají na rukávu, klikatí se přes bundu v oblasti hrudníku a nečekaně končí podobně jako legendární svah Trentino v Dolomitech.

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Colmar