ijournal.cz

Trendy v líčení v sezóně jaro a léto se představí na veletrhu FOR BEAUTY. Soutěžte o vstupenky

red Zdroj: foto: MAKE-UP INSTITUTE PRAGUE a MUD cosmetics 23.2.2023 Soutěže
Jaro se blíží a s ním přicházejí i nové trendy v líčení. „Na scénu se vrací kouřové líčení očí, je to trend, který jsme už několikrát převzali a okopírovali z devadesátých let,“ říká Markéta Davidovich, majitelka Makeup Institute Prague, který je hlavní partner veletrhu FOR BEAUTY, který se koná ve dnech 24.–25. března v PVA EXPO PRAHA v Letňanech. Diktát barev velí nosit odstíny černé a hnědé. Toto jaro se však můžeme odvázat.

veletrh
Základem kouřového líčení je stínování a podle odborníků je možné dokonalého efektu dosáhnout i doma. „Postačí vám tužka na oči, která se dá lehce rozmazat doztracena nebo oční stíny hnědé a černé barvy jako základ. Do středu víčka poté můžete dát jemně perleťový stín a nebo se odvázat v podobě neonových barev, které budou toto jaro trendy. Dále potřebujete výraznou tvářenku i u ní je potřeba, aby šla rozpracovat doztracena. Na tento krok nikdy nezapomínejte, dodá vašemu vzhledu správný wow efekt,“ radí Markéta Davidovich.

Step 05


Jak dosáhnout co nejlepšího efektu líčení? Tajemstvím úspěchu je vysoký lesk.

„Lesklé stíny na oči, zářící rtěnky dodávající rtům objem a svůdný lesk, rtěnky se třpytem nebo perletí ale i používání lesků, to je trik, který vždy přinese očekávaný výsledek, navíc můžete použít jedno multifunkční líčidlo na všechny výše zmíněné partie. Tento postup líčení je možné si osvojit, jak na to, mohou vidět návštěvníci veletrhu FOR BEAUTY v pražských Letňanech, kde vizážistky našeho institutu budou líčit zájemkyně z řad veřejnosti. Vysoké lesky docílí toho, že pleť omládne a dostane svěží vzhled. Dobrým pomocníkem v tomto směru je kvalitní rozjasňovač pleti,“ popisuje Markéta Davidovich.

Tip od vizážistů je smíchat rozjasňovač s pleťovým krémem, to přináší téměř zázraky!


Step 07


Jaké barvy budou in?
Oční stíny se ponesou v barvách neonu, nikdy však neuděláte chybu, když vsadíte na klasiku v podobě zemitých tónů.

Tvářenkám bude vévodit barva roku a to magenta. Krásná barva na pomezí růžové a červené. Pokud je nanesena v malém množství, může si ji dovolit téměř každá žena.

Makeup institutRtěnky si také pořiďte v barvách magenty. Není nic nadčasovějšího než monochromatický look.

Nezapomeňte na lesky na rty. Ty můžete mít zabarvené, nebo vám postačí průhledný lesk, který dáte navrch barevné rtěnky pro šťavnatější efekt.


Jak vybrat správný rozjasňovač?

Rozjasňovač by měl vždy působit neviditelně a jen dodat pleti lesk. Proto je vždy lepší vybírat rozjasňovač, který neobsahuje velké částečky třpytek. Takový rozjasňovač může působit nepřirozeně a lacině. Ideální volba je také v podobě tekutého rozjasňovače, takový se snadněji zapracuje do pleti a krásně k ní přilne.


Soutěžte o vstupenky na veletrh, kde se dozvíte ty nejaktuálnější trendy v líčení a zdravém životním stylu.


Soutěžní otázka: 
Kdo je tváří letošního jarního veletrhu FOR BEAUTY?

a) herečka Bára Poláková
b) modelka a Česká Miss roku 2015 Nikol Švantnerová
c) tenistka Petra Kvitová


Správnou odpověď, prosíme, pošlete do 6. března 2023 půlnoci na e-mailovou adresu: redakce@ijournal.cz. Do předmětu uveďte Soutěž – veletrh. Výherce budeme kontaktovat emailem s podrobnostmi o zaslání výhry.

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: foto: MAKE-UP INSTITUTE PRAGUE a MUD cosmetics