ijournal.cz

E.Mi představuje nové jarní odstíny laků na nehty – LAKY S GELOVÝM EFEKTEM ULTRASTRONG

red Zdroj: Emi-shop.cz 22.2.2023 Krása a zdraví

Profesionální, bezchybné krytí: spojuje ty nejlepší vlastnosti laku a gel-laku, nevyžaduje rozpouštění acetonem a použití lamp.


• systém dlohotrvajícího lesku, který je aktivován světlem. Reakce UV-polymeru obsaženému v laku a fotoiniciátoru v horní vrstvě bezpečně reaguje na denní světlo a zpevňuje vrstvu laku;
• efekt gelu bez sušení pod lampou během 10 minut;
• dlouhotrvající výsledek bez poškození a mikroprasklin po dobu 10 dnů;
• rychlost a pohodlí při nanášení;
• odstraňuje se odlakovačem.

nehtynehtyObjevte kouzlo umění dokonalé manikúry i z pohodlí domova a zásobte se laky s gelovým efektem z naší nabídky, která je opravdu bohatá. Nabízíme vám řadu ULTRASTRONG. Vyniká profesionálním, a bezchybným krytím, spojuje ty nejlepší vlastnosti laku a gel-laku. Principem je dvoufázový systém za použití produktů E.MiLac GEL EFFECT a E.MiLac TOP COAT GEL EFFECT. Vrstvu laku zpevňuje denní světlo a odstraňuje se odlakovačem. Nádherný výsledek bez poškození a mikroprasklin vydrží po dobu 10 dnů.

lakV této kategorii tedy naleznete nespočet krásných odstínů a zajisté si vyberete takový, který přesně doladí váš outfit.

Doporučujeme zavítat i do sekce domácí péče, proto zde pořídíte další pomocné tekutiny, např. podkladové báze, topy, ředidla, regenerační oleje, prostředky k odstranění kůžičky, odlakovače, stimulátory růstu a další pomocníky pro domácí i profesionální použití. Nabízíme také výhodné sady na nehty s laky s gelovým efektem Ultrastrong.

 lak
www.emi-shop.cz7-Free
 – neobsahuje látky škodlivé pro zdraví: formaldehyd, formaldehydové pryskyřice, toluen, dibutylftalát, kafr, xylen a ethyltosylamid.

Netestováno na zvířatech.
Cena: 230,-
 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Emi-shop.cz