ijournal.cz

Soutěž o konopné produkty FITCANN

red Zdroj: www.fitcann.cz 13.6.2021 Soutěže

Záleží vám na vašem psychickém i fyzickém zdraví? Trpíte nespavostí a únavou? Produkty z řady Fitcann vám pomohou posílit imunitu i při vysoké zvýšené fyzické zátěži. Proto je využívají i vrcholoví sportovci.

???????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

Řada obsahuje kromě semínek, tobolek a CBD oleje také konopný sirup, konopný olej a mast. Konopný olej FITCANN se lisuje za studena, proto si zachovává všechny cenné látky prospěšné pro naše zdraví, především nenasycené mastné kyseliny Omega 3, Omega 6 a Omega 9. Je vhodný pro celou rodinu, stále častěji se doporučuje seniorům. Přírodní konopná mast FITCANN obsahuje celé spektrum kanabinoidů v přírodní vazelíně. Pomáhá při regeneraci svalů a úponů, ulevuje při bolestech zad a kloubů, hojivě působí na odřeniny, lupénku, ekzémy, akné, popáleniny a další kožní problémy.

 
fitcann-masti z vás se můžou těšit na balíček konopných přípravků FITCANN obsahující mast a olej. Stačí, když správně odpovíte na soutěžní otázku:

fitcann-olej
Jakými nejčastějšími příznaky se projevuje postcovidový syndrom?

a) únava, nespavost, deprese

nebo

b) prudké změny nálad, zvýšená chuť na jídlo, dlouhodobá ztráta paměti


Vaši odpověď, prosíme, pošlete do 22. června 2021 půlnoci na e-mailovou adresu: redakce@ijournal.cz. Do předmětu uveďte Soutěž – Fitcann. Výherce budeme kontaktovat emailem s podrobnostmi o zaslání/předání výhry.

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: www.fitcann.cz