ijournal.cz

Slavnostní křest videoklipu Krysař

red Zdroj: foto: nextfoto 12.6.2021 Celebrity, Párty a večírky

Ve čtvrtek 10. června se v pražském KU Baru, konal křest videoklipu Krysař, muzikálového zpěváka a autora, Radima Flendera. Akcí provázela moderátorka TV Prima Lenka Špilarová. Na křest dorazili mnozí Radimovi kolegové z muzikálů, ale i z řad hudebníků.

Videoklip Radima Flendera Krysaø se 10. 6. 2021 køtil v pražském K.U.Baru.
Pokřtít videoklip přišly Ivana Chýlková a Hanka Křížková, které jsou dloholeté kamarádky. Hanku, kterou Radim familiérně nazývá svou druhou ženou, díky divadelnímu manželství v muzikálu Shrek, klip zaujal. Byl to vlastně její nápad, aby ho natočil.


Videoklip Radima Flendera Krysaø se 10. 6. 2021 køtil v pražském K.U.Baru.
S Ivanou Chýlkovou Radim účinkuje v muzikálu Billy Elliot. I ji píseň zaujala a souhlasila s tím, že klip pokřtí. Popřála, aby se líbil a shlédlo ho alespoň milion diváků. Na obou kmotrách bylo vidět, že se po delší době rády vidí a velmi dobře se celý večer baví.


Videoklip, v němž hrají jak herci, tak i zcela nehereci z řad rodin štábu, se odehrává v osiřelých ulicích Prahy. Roli feťačky, velmi přesvědčivě, ztvárnila Radimova mladší dcera Pamela. V klipu se autoři snažili poukázat na problémy doby, objevuje se v něm tedy kromě drog také prostituce. Roli „bordelmamá“ si, prý s chutí, zahrála Hanka Sršňová. „Já hraju prostitutku ve dvou představeních, takže to mám najetý“, dodává s úsměvem.

Videoklip můžete shlédnout na You Tube
https://www.youtube.com/watch?v=rOfcZtE1JMA

 

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: foto: nextfoto