ijournal.cz

Soutěž o balíček Vitar EKO Friendly

red Zdroj: Vitar 31.8.2021 Soutěže

Doplňky stravy Vitar EKO Friendly jsou balené do krabiček ze 100 % recyklovatelného materiálu s použitím ekologicky šetrných barev. Kapsle jsou vyrobeny z rostlinné celulózy a uloženy do sáčků z ekologicky šetrného materiálu, které nahradily klasické blistry. Díky dřevěným kolíčkům jsou stále uzavíratelné. To vše dělá z řady Vitar EKO Friendly výjimečný projekt v oblasti doplňků stravy. Vyhrajte balíček vitamínových doplňků, které přispívají k naplnění trendů zdravého životního stylu. Díky nim Vitar pomáhá lidem vést zdravější život.

Vitar


Výherní balíček obsahuje tři produkty:


VITAR_EKO_VitaminD3_199,90_Kc_Vitar EKO Vitamin D3

Vysoká dávka vitaminu D3 v kombinaci s beta-glukany s garantovanou čistotou. Vitamin D3 se podílí na funkci imunitního systému, správné činnosti svalů a napomáhá vstřebávání vápníku do organismu, čímž napomáhá ke správné mineralizaci kostí a kloubů. Navíc kapsle obsahují zinek a selen, které jsou důležité nejen pro podporu imunitního systému.

Balení obsahuje 60 kapslí
Neobsahuje laktózu

 

VITAR_EKO_Betakaroten_179,90_Kc_Vitar EKO Betakaroten
Veganské kapsle obsahují silnou dávku přírodně vázaného betakarotenu v extraktu z mrkve spolu s dalšími karotenoidy – zeaxantinem a luteinem, které jsou obsažené v měsíčku lékařském. Beta-karoten je přirozený zdroj vitaminu A, který je důležitý pro zdravou pokožku. Napomáhá také při získání přirozené barvy opálení a následně i k jeho dlouhodobé intenzitě. Vitamin A je navíc důležitý pro zachování zdravých očí.

Balení obsahuje 60 kapslí
Neobsahuje lepek ani laktózu

 


VITAR_EKO_Bkomplex_99,90_Kc_Vitar EKO B-komplex forte

Veganské kapsle se všemi 8 vitaminy skupiny B. Ty mají vliv na aktivitu důležitých enzymů, které se účastní látkové výměny a napomáhají tak ke správnému fungování životně důležitého energetického metabolizmu. Blahodárný vliv mají také na psychickou činnost a funkci nervového systému, přispívají i ke snížení únavy a vyčerpání.

Balení obsahuje 60 kapslí
Neobsahuje lepek ani laktózu

 

Soutěžní otázka: Kdy je nutné začít užívat Vitamin D3?

a)      Jakmile začne svítit slunce

b)      Při dlouhodobém nedostatku slunečních paprsků

c)      Po celý rok

Správnou odpověď, prosíme, pošlete do 10. září 2021 půlnoci na e-mailovou adresu: redakce@ijournal.cz. Do předmětu uveďte Soutěž – Vitamíny. Výherce budeme kontaktovat emailem s podrobnostmi o zaslání/předání výhry. Nápovědu najdete na www.nasevitaminy.cz.

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Vitar