ijournal.cz

Široká nabídka produktů pomůže zákazníkům Tesco prožít štědré svátky

red Zdroj: Tesco 7.12.2023 Rady, tipy, názory

V Tesco zákazníci nakoupí za výhodných podmínek celý vánoční nákup, od dárků, dekorací přes suroviny a přísady na pečení či vaření až po vánoční a silvestrovské pohoštění. Pohodlně až ke dveřím domu doručí firma celý nákup při objednání přes Tesco Online.

 Tesco_Xmas2023


Vánoční nabídka

„Hitem letošních Vánoc budou hračky, kosmetické balíčky, cukrovinky a alkohol. U hraček je obrovský zájem například o interaktivní sovu Hedviku Harryho Pottera, záchranářskou stanici naší privátní značky nebo různé zábavné deskové hry jako Jumanji a hra Jízdenky prosím! Evropa.  Ve velkém zákazníci opět nakupují stavebnice Lego, kde jsme letos představili velkou řadu novinek.  Konkrétně největší zájem je letos o sady Lego Icons, z ostatních sérií zákazníci nejvíce nakupují Lego adventní kalendáře a stavebnice z řady Technics,uvádí Pavol Halász, produktový ředitel Tesco pro Českou republiku. Stále větší oblibě u zákazníků se těší produkty privátních značek. Tesco proto zákazníkům nabízí za velmi příznivé ceny např. produkty prémiové značky Tesco Finest nebo módní oblečení značky F&F.

V předvánočním období očekává Tesco ze strany zákazníků vyšší zájem oprémiovější uzeniny, klobásy, sýry, paštiky, cukrovinky a alkohol včetně vín.  V souvislosti s pečením bude rovněž větší zájem o ořechy a sušené ovoce.  Na zvýšený zájem je firma připravená, nabídku tohoto sortimentu jednak rozšířila, zároveň zboží zařazuje pravidelně do zajímavých akčních nabídek.

Ve vlastních pekárnách ve vybraných prodejnách vlastnoručně připravují pekaři podle jedinečných receptur čerstvé vánočky, včetně vyhlášené poctivé máslové s rozinkami. Důležitou součástí vánoční nabídky je jak hotové těsto na cukroví, tak i již upečené vánoční cukroví.  Tesco nabízí rovněž vánoční cukroví od lokálních dodavatelů, kteří zavážejí sortimentem obchody v blízkosti svých provozoven.

Na vánoční nebo silvestrovskou oslavu se skvěle hodí výrobky z řady Ready to Drink (připravené namíchané alkoholické nápoje).

 

Vánoční stromky, světla a dekorace

Před vybranými prodejnami Tesco se prodávají živé vánočními stromky a doplňkové zboží jako větve, jmelí a stojánky. Aby zákazník měl vše na jednom místě. Každoročně je nejoblíbenějším vánočním stromkem v Česku jedle kavkazská. Téměř ¾ zákazníků od stánků odchází právě s tímto stromečkem. Druhým v pořadí je smrk pichlavý. Většina nabízených stromků je od českých dodavatelů. Umělé vánoční stromky, vánoční světla a dekorace mohou zákazníci nakoupit přímo v prodejnách.

 

Kapři a další ryby

Před vybranými prodejnami Tesco si budou moci zákazníci koupit vánoční kapry v kádích od 19. prosince. Přímo v prodejnách bude firma prodávat dva týdny před Štědrým dnem chlazené připravené porce, půlky i celé kapry. Vedle toho budou moci nakoupit i další druhy ryb jako lososa, tresku, candáta, tuňáka, pstruh nebo sumečka.

 

Vánoční otevírací doba

Na Štědrý den budou mít všechny prodejny Tesco otevřeno do 11:45. Na první a druhý svátek vánoční budou mít všechny obchody Tesco zavřeno. Výjimku budou tvořit čerpací stanice, které budou otevřeny v úterý 26. 12. od 9:00 do 17:00. Ve středu 27. 12. budou obchody otevřeny od 7:00. Ve dnech od 28. do 30. prosince budou platit běžné otevírací doby. Na Silvestra budou mít Tesco obchody otevřeno až do 18:00. Tesco přivítá své zákazníky opět 2. ledna, kdy obchody otevře v 7:00. Informace o otevírací době naleznou zákazníci i na každém obchodě zvlášť a mohou si tak snadno ověřit přesnou otevírací dobu.

 

Vánoční akční nabídky

Vedle široké nabídky vánočního sortimentu Tesco pro zákazníky připravuje i velkou řadu akčních nabídek, aby si mohli dopřát opravdu štědré Vánoce. Snižuje ceny pro všechny zákazníky například u vybraných delikates, pekárenského zboží, ovoce a zeleniny nebo cukrovinek.  U všech výrobků z vlastních pekáren snížilo ceny o 10 %. Za atraktivní ceny nabízí rovněž hračky, kosmetické balíčky, oblečení módní značky F&F, vánoční dekorace, světla, ozdoby i bytový textil s vánočními motivy. Studenti s průkazem ISIC mohou využít exkluzivní 10 % slevu v aplikaci Clubcard na celý nákup v Tesco, platí i na již zlevněné zboží.

 

Vracení nebo výměna nevhodných dárků

Vrátit nebo vyměnit nevhodně zvolené dárky budou moci zákazníci v Tesco opět i letos.  Nevhodný dárek je možné vrátit nebo vyměnit do 3 měsíců od zakoupení do kterékoliv prodejny Tesco po celé ČR. Výjimkou jsou případy vyplývající ze zákona. Jedinou podmínkou je, že dárek je nepoužitý, v originálním, nepoškozeném balení, se všemi částmi (např. dálkové ovládání, kabely, manuály, visačka u oděvů) a spolu s účtenkou. Výjimku tvoří úhrada nákupu Tesco poukázkou, dárkovými nebo sociálními poukázkami stravovacích společností.  V těchto případech nelze záruku vrácení peněz uplatnit.

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Tesco