ijournal.cz

Sámer Issa nasadil téměř život při focení pro značku DMX GEAR

red Zdroj: DMX GEAR, foto Herminapress a archiv značky 24.4.2016 Celebrity, Společenské akce a události

Značka DMX GEAR si vybrala a nafotila kolekci spodního prádla s novou tváří, kterou se stal Sámer Issa. Dravost, provokace, design, kvalita – to vše spojuje značku se Sámerem a je důvodem, proč volba padla právě na něj. V pátek 22. 4. 2016 v Café Kare proběhla prezentace DMX GEAR. A bylo se na co dívat…

Sámer a Leona Gyöngyösi

Celá příprava na kampaň trvala něco málo přes dva měsíce, kdy Sámer měl dvoufázové tréninky s osobním trenérem a pravidelný jídelníček sestavený pomocí „diety v krabičce“. Ani se nechce věřit, že za poslední dobu přibral 7 kg, jak na akci přítomným prozradil. Určitě mu to prospělo a v boxerkách vypadá fantasticky, tak nějak víc mužně. Ostatně, posuďte na fotografiích sami.
Pro celou kampaň Sámer oslovil fotografa Michala Skramuského. Fotilo se na krásných místech u pískových jezer, kdy sice nepřálo počasí, jak taky v dubnu, ale i tak to Sámer a celý jeho tým zvládli. V jedné chvíli Sámer bojoval skoro o život. Michael Skramuský navrhl Sámerovi, aby vylezl na jeřáb a spustil se z něho. Bohužel kovová trubka, za kterou se držel, praskla a Sámer se málem zřítil, naštěstí se stačil chytit a jednou rukou se přitáhnout.

Sámer pro značku GMX

Sámer je s fotek nadšen a spolupráci si s DMX GEAR značkou nemůže vynachválit: „Spodní prádlo mají od jednoduchých motivů až po velmi odvážné modely. Když mě značka oslovila ke spolupráci, neváhal jsem dlouho. Myslím, že něco takového na trhu v České republice chybělo“.

DMX GEAR

Tato značka vlastní největší nákupní online obchod na internetu s pánským spodním prádlem v Česku. „Spodní  prádlo pro muže jsme začali s naším týmem připravovat již v průběhu minulého roku. Cílem bylo zkonstruovat a ušít takové prádlo, které mužům sedne, bude maximálně pohodlné, designové a navíc i funkční. Vzniklo prádlo testované ve spolupráci se sportovními kluby a fitness centry a výsledkem je kolekce Jaro 2016 v zajímavých pastelových barvách“, dodává majitel DMX GEAR Martin Malý.  

Sámer pro značku pánského prádla 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: DMX GEAR, foto Herminapress a archiv značky