ijournal.cz

Oblíbená Krajanka v novém jednoduše poctivá

red Zdroj: Krajanka 24.4.2016 Gastronomie

Český výrobce a distributor zakysaných smetan značkyKRAJANKA_ZAKYSKA
 Krajanka přichází na trh se dvěma novinkami a redesignem obalů. Podstata výroby však zůstává nezměněna, Krajanka využívá jednoduchých receptur, jsou pro ni důkladně vybírány jednotlivé ingredience a její zpracování je jednoduše poctivé. Nic složitého, zkrátka na trh se dostává výrobek jednoduše poctivý.

Řadu ochucených Krajanek jahodové, nugátové, stracciatellové doplní nově příchuť A lá Mozart, tedy marcipánová a příchuť Krajanka vaječný likér. To, že se jedná o jedničku na trhu, dokládá fakt, že výrobek dosáhl pozice nejprodávanějšího výrobku na trhu v kategorii zakysaných dezertů. Celkový redesign obalů má pak svoji kresbou tradiční krajiny připomínat návrat k přírodě. Kdy z nejjednoduššího vzniká to nejkvalitnější a nejchutnější. Krajanka bude postupně přinášet svým spotřebitelům řadu jednoduchých receptů, jak na to, tedy jak například z kvalitní smetany získat domácí máslo, tvaroh nebo sýry. Popřípadě vytvořit domácí koláč plný ovoce.

KRAJANKY_JOGURT_VAJECNAKKRAJANKY_MOZART

„Pod značkou Krajanka v budoucnu vznikne celá řady výrobků v té nejvyšší kvalitě,“ říká Martin Kincl, marketingový manažer značky Krajanka. „Protože již dodáváme výrobky téměř po celé Evropě, sledujeme rozdíly v chutích jednotlivých národů. V České republice stále platí za nejoblíbenější příchuť jahodová. Tak tomu ale není všude. Velice dobře byla přijata i příchuť Krajanky vaječný likér. Zajímavý je rovněž trend zvyšování prodejů více tučných zakysaných smetan. Lidé seKRAJANKY_JOGURT_SMETANA
postupně vrací k tradičním chutím, pokud tedy smetanový výrobek, tak také s plnou smetanovou chutí. Poctivost výrobku se sice nedá změřit, ale již při prvním soustu víte, že je to tak, jak má být,“
dodává Martin Kincl.

Značka Krajanka je na trhu již od roku 1992. Krajanka zakysaná smetana  – poctivý výrobek z české smetany je vyráběn již v pěti příchutích. Krajanka navrací své spotřebitele k plné smetanové chuti, protože ty nejjednodušší věci vznikají nekomplikovaně, jednoduše. Mnohdy stačí spojit báječné poctivé suroviny a vzniknou nezapomenutelné dobroty. Tučnost Zakysané smetany ochucené je 10% a gramáž výrobku  130g. Cena výrobku je 12,90 Kč.


KRAJANKA_CHVILKA_KARAMELKRAJANKA_CHVILKA_VISENJediná čokoládová zakysaná smetana ve dvou příchutích na českém trhu je uváděna jako značka Krajanka Moje chvilka ve vytříbených příchutích Krajanka Moje chvilka višeň a Krajanka Moje chvilka karamel. Plnou smetanovou chutí vrací zákazníky k tradičním výrobkům, vyráběných jednoduchými metodami našich maminek a babiček. 

„Stačí si vzpomenout na maminku nebo babičku, jak vždy vykouzlila skvělé dobroty plné poctivé chuti. A stejně jako ony věděly, že v jednoduchosti je síla, víme to i my, snažíme se postupovat stejně. „Aby naše výrobky z mléka  a smetany chutnaly stejně poctivě a dokonale, máme jednoduchý recept, děláme je jednoduše poctivě,“ dodává Martin Kincl. 

Tučnost výrobku je 10% a jeho gramáž 130g. Cena výrobku je 12,90 Kč.

Krajanka Vám přeje dobrou chuť!

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Krajanka