ijournal.cz

S Fit Go vám energie nikdy nedojde díky výhře v naší soutěži

red Zdroj: ÚSOVSKO FOOD, a.s. 11.9.2023 Soutěže

Období dovolených se pomalu chýlí ke konci a všichni se zase musíme vrátit do běžného denního režimu. Malí i velcí školáci za pár dnů zasednou zpět do lavic a na nás čeká kolotoč povinností, spojený s vyzvedáváním, rozvážením na kroužky a přípravou svačin. Aby vám na této náročné cestě nikdy nedošel elán, nezapomeňte svému tělu dodávat kvalitní energii. Skvělým průvodcem, a to nejen v novém školním roce, vám budou cereální tyčinky Fit Go. 

Fit Go

Výrobcem tyčinek Fit Go je společnost ÚSOVSKO FOOD Klopina. Tato česká firma klade velký důraz na maximální možnou kvalitu všech surovin a upřednostňuje ingredience přírodního původu. Tyčinky Fit Go nejsou na rozdíl od klasických cereálních tyčinek vyrobeny z obilných vloček. Při jejich výrobě se používá extrudovaná kukuřice a rýže v kombinaci se sušeným ovocem, jogurtem a kakaem. Jsou tedy bezlepkové, a tak si na nich mohou pochutnat například i celiaci.

BER085_FIT_01_v02_D_Logo-FIT_CMYK
Složení tyčinek odpovídá aktuálním výživovým trendům. Obsahují zdraví prospěšnou vlákninu, která nám pomáhá se správným zažíváním, jež přímo ovlivňuje i celkovou kondici organismu. Najdeme v nich také vitamíny, minerály a stopové prvky. To se v náročném období nastupujícího podzimu bude hodit!


Tyčinky Fit Go jsou výborným zdrojem postupně se uvolňující energie. Oceníte je tak jako vyváženou svačinku během dopoledne v kanceláři nebo na pracovní cestě. Na víkendovém výletě nebo při sportu se díky nim rychle zregenerujete. A chutnat budou určitě i vašim ratolestem, třeba když ráno nestíháte připravit svačinu do školy. Díky praktickému balení je máte vždy po ruce.

Tyčinky Fit Go jsou v prodeji v běžné maloobchodní síti. Vybrat si můžete jednu ze tří příchutí: rybíz+jogurt, kakao nebo jahoda+jogurt. Další informace najdete na webových stránkách www.tycinkafit.cz.


soutěž

Zapojte se do soutěže a vyhrajte balíček mix tyčinek Fit, stačí správně odpovědět na následující otázku:

mixZ čeho jsou vyráběny tyčinky Fit Go na rozdíl od klasických cereálních tyčinek?

a) z obilných vloček
b) z extrudované kukuřice a rýže
c) pouze ze sušeného ovoce

Svou odpověď, prosíme, pošlete do 20. září 2023 půlnoci na e-mailovou adresu: redakce@ijournal.cz. Do předmětu uveďte Soutěž – Fit Go. Vylosované výherce budeme kontaktovat emailem s podrobnostmi o zaslání (předání) výhry.

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: ÚSOVSKO FOOD, a.s.