ijournal.cz

Reserved představuje novou řadu oblečení určenou pro novorozence

red Zdroj: Reserved 19.9.2021 Móda, obuv, doplňky, Pro děti

Pastelové tóny nám připomínají něžnost a veselost v srdcích miminek, která jsou neustále v pohybu. S řadou oblečení ReservedKids je nová sezóna zahájena ve veselém a pohodovém stylu, nejlépe v mikině a hebkém body. Řekněte ne nevýrazným tónům šedi! Reserved Kids nyní nabízí oblečení pro všechny věkové skupiny: kojence, předškoláky i děti školního věku. Vždy na míru jejich touhám a potřebám.

Reserved 

Kolekce ReservedKids uklidňuje naši roztržitou mysl a hektický životní styla nabízí kolekci konzistentních barev, postavených na jemných tlumených odstínech. Jaké to má výhody? Vysněný pořádek ve skříni a snadné kombinování kousků capsule kolekce prorůzné outfity: na procházku, převalování se na dece i na spaní. Body, měkké legíny a mikiny jsou vyrobeny z úpletu z organické bavlny někdy s přidanými elastickými vlákny, což je pro miminka v pohybu skvělá zpráva.                                          A vzhůru na cestu!

19 28 

Další velké plus této kolekce je možnost koupit si některé kousky rovnou v setech. V nabídce je například balení po dvou nebo po pěti kusech těch nejpohodlnějších body v jemných odstínech, jako je krémová, světle růžová, modrá nebo šalvějová, a samozřejmě nechybí ani vzory. A je toho víc! Kolekce Newborn obsahuje speciální sety pro chlapečky a holčičky s perfektně vyladěnými outfity. Jako je roztomilé body s límečkem, legínami a čelenkou, vše zorganické bavlny, která je šetrná k jemné pokožce novorozence. Střihy, detaily a použité materiály jsou zvoleny tak, aby byly vhodné a příjemné pro děti a zároveň usnadňovaly život rodičům (čtěte: hravé oblékání a svlékání). Připravené outfity, sladěné barvy a snadno kombinovatelné kousky mají pro rodiče cenu zlata.

30
Kolekce ReservedKids je dostupná pouze online.

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Reserved