ijournal.cz

Permanentní tetování a hvězdy nejen muzikálů pomáhaly onkologicky nemocným dětem

red Zdroj: salon Klaudie Eis 18.9.2021 Významné osobnosti, veřejné projekty

Studio permanentního make-upu a tetování, které najdeme ve Vysočanech, na Sokolovské 209 (kousek od metra Vysočanská), již tři roky pomáhá onkologicky nemocným pacientům. Ve čtvrtek 16. 9. 2021 se konal 3. ročník akce Tetování pro radost, kam se přišla podívat řada známých osobností: Anna Julie Slováčková, Peter Pecha, Dita Hořínková, Petr Kutheil, Bára Fišerová, Monika Sommerová, Genny Ciatti, Tomáš Vaněk, Petra Slaninová, Leona Šenková, ke kterým se přidají i sportovci jako boxer Matouš Rajmont, či z klubu Slavia Gym Praha, ti všichni přišli podpořit dobrou věc.

na akci

Od 9 hodin, po celý den, až do 19 hodin chodili lidé, kteří se za poplatek 500,-Kč svěřili do rukou tatérům a odnesli si tak vytetované srdíčko, čtyřlístek, květinu, atd. Celá částka pak putovala do kasičky pro onkologicky nemocným dětem.

Anička SlováčkováMajitelka salonu Klaudie Eis, ale ve své pomoci pokračuje dál. Ročně pomůže 6 – 8 onkologicky nemocným ženám, kterým po poradě se svým lékařem pomáhá dostat se opět do normálního života. Všem udělá permanentní tetování zdarma, zajistí jim zdarma paruky a tak jim pomáhá získat sebedůvěru, ženskost, krásu.

Zeptali jsme se některých známých tváří, co si o takové akci myslí.

Anna Julie Slováčková

„Ráda pomáhám akcím, které pomáhají druhým lidem. Líbí se mi i tetování a hned jsem bezmyšlenkovitě dnes do něj šla a jedno si nechala udělat.“

foto z akceDita Hořínková a Genny Ciatti

„Vždycky rády podpoříme dobrou akci, a když je to pro děti, tak není o čem přemýšlet. A vždy pro děti a nemocné rády podpoříme.“ Navíc musíme prozradit, že Dita A Genny jsou skoro rodina, neboť partner Genny je příbuzným Dity Hořínkové.

Petr Kutheil
Tetování si nechal udělat i Peter Pecha, Petr Kutheil, Petra Slaninová, či zmíněná Anička Slováčková. Největším překvapením bylo, když si tetování nechala udělat i Monika Sommerová, která do dnešního dne tetování odolávala, ale jak sama přiznala, jde o děti, kterým se pomáhat má, a tak dnes si první malé nechala udělat.

Výtěžek z akce do uzávěrky nebyl ještě znám.

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: salon Klaudie Eis